شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/10/02 21:26:13
سرویس فرهنگی
دشتی در تشریح نشست امروز فراکسیون گردشگری خبر داد:

بررسی تاثیرات بحران ویروس کرونا بر صنعت گردشگری با حضور مونسان

رئیس فراکسیون گردشگری مجلس از بررسی تاثیرات بحران ویروس کرونا بر صنعت گردشگری با حضور مونسان در نشست امروز این فراکسیون خبر داد.
بررسی تاثیرات بحران ویروس کرونا بر صنعت گردشگری با حضور مونسان رئیس فراکسیون گردشگری مجلس از بررسی تاثیرات بحران ویروس کرونا بر صنعت گردشگری با حضور مونسان در نشست امروز این فراکسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105362533151.jpg بررسی,تاثیرات,بحران,ویروس,کرونا,بر,صنعت,گردشگری,با,حضور,مونسان Icana

محمدرضا دشتی اردکانی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست امروز ( سه شنبه، 2 دی ماه ) فراکسیون گردشگری، زیارت و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی از حضور علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و معاونان ایشان در این نشست به منظور بررسی تاثیرات بحران ویروس کرونا بر صنعت گردشگری خبر داد و گفت: نمایندگان حاضر در این نشست نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را مطرح کردند و وزیر هم ضمن ارائه گزارش عملکردی از اقدامات، برنامه ها و فعالیت های مختلف وزارتخانه متبوع خود؛ تاثیرات بحران ویروس کرونا بر صنعت گردشگری کشورمان را تشریح کرد.

رئیس فراکسیون گردشگری، زیارت و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی جایگاه میراث فرهنگی در برنامه ششم توسعه در این نشست گفت: همچنین اقدامات بودجه‌ای، راهکارهای برقراری گردشگری در ایام شیوع ویروس کرونا، حوزه سند راهبردی توسعه گردشگری و احیای بافت‌های تاریخی موجود با به کارگیری مشوق‌ها و تمهیدات وزارت میراث فرهنگی از جمله مواردی بود که توسط نمایندگان مطرح شد.

وی ادامه داد: کشورهای دیگر به گونه ای از اماکن تاریخی خود حفظ و نگهداری می‌کنند که برای آنها به عنوان منبع درآمدی محسوب می‌شود؛ نیاز است در حفظ اماکن تاریخی بکوشیم و  فرهنگسازی مناسب انجام شود زیرا ابنیه و اماکن تاریخی و فرهنگی تنها متعلق به ما نیست بلکه نسل‌های آینده هم سهم بسزایی از آنها دارند.

دشتی اردکانی با بیان اینکه ایران دارای فرهنگ و تمدن قدیمی است که در دنیا زبانزد جهانیان است، افزود: هر کدام از آثار تاریخی در جای خود می‌تواند معرف ایران باستان باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet