شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1386/08/27 13:00:00
سرویس صحن
تذکرات کتبی نمایندگان:

یحیی زاده خواستار هشدار فوری به دولت انگلیس جهت خودداری از تحویل دیپلمات ایرانی به آمریکا شد

نماینده تفت و میبد به وزیر امور خارجه در خصوص هشدار فوری به دولت انگلیس جهت پایبندی به قانون مصونیت دیپلماتها و خودداری از تحویل دیپلمات ایرانی به آمریکا تذکر داد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، غلامعلی حداد عادل رئیس مجلس در جلسه روز یکشنبه تذکرات کتبی نمایندگان به مسوولان اجرایی را به شرح ذیل قرائت نمو د:

تذکر ندیمی نماینده لاهیجان تهیه اعتبار مورد نیاز طرح پسماند یعنی احدلاث کارخانه ای که کمپوست و زباله سوز استان گیلان در اجرای بند ج ماده 61 قانون برنامه چهارم و به وزیر علوم و تحقیقات و فن آوری درخصوص پیگیری اختصاص تسهیلات مورد نیاز برای احداث خوابگاههای دانشجویی استان گیلان و پیگیری مطالعه ارتقا مکان های مورد نیاز دانشگاههای گیلان تا سطح سرانه ملی و اعتبارات لازم و پیگیری تأمین اعتبار تکمیل طرح های آموزشی مراکز آموزشی دانشگاه پیام نور در یازده شهرستان استان به خصوص شهرستان لاهیجان و سیاهکل.

تذکر شایق نماینده تبریز به وزیر علوم و تحقیقات درخصوص اختصاص بودجه به دانشگاه پیام نور مقان با توجه به کمک های قابل توجه مردمی و به وزیر امور اقتصادی دارایی ارائه گزارش از نحوه اجرای مصوبه هیأت دولت در خصوص بخشودگی جرائم دیر کرد وام های کشاورزی.

تذکر محمدیاری نماینده تالش به وزیر بهداشت و درمان درخصوص رسیدگی به وضعیت نا مناسب بیماران بستری در بیمارستان پورسینای رشت و به رئیس جمهور درخصوص صدور دستور انجام وظیفه و احداث دهکده المپیک طبق مصوبه هیأت وزیران در استان گیلان.

تذکر خامکانی نماینده زرند و کوه بنان به رئیس جمهور درخصوص دستور تعیین تکلیف مصوبه و قول های پی درپی دولت درخصوص ساماندهی وام های کشاورزی در شهرستان های زرند و کوه بنان .

 تذکر فضلعلی نماینده تویسرکان به رئیس جمهور در خصوص تأمین بنزین آژانس های درون شهری و برون شهری سرویس های معلمان و دانش آموزان شهرستان تویسرکان.

تذکر دوست محمدی نماینده سمنان به رئیس جمهور درخصوص دستور صدور کارت سوخت آژانس های مسافربری داخل شهری.

تذکر امامی راد نماینده کوهدشت به وزیر نیرو درخصوص رسیدگی به علت عدم اجرای مصوبه 48652ت 25784 مورخ 9/11/80 هیأت وزیران درخصوص فوق العاده جذب و نگهداری ویژه مناطق محروم کارکنان برق لرستان.

 تذکر میرتاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر به وزیر صنایع و معادن درخصوص اعلام افزایش قیمت انواع خودرو و لزوم بررسی عوامل گرانی و چاره اندیشی رشد بی رویه قیمت خودرو.

 تذکر پاپی نماینده دورود و ازنا به وزیر راه و ترابری درخصوص اقدامات لازم برای طراحی و احداث گذرگاه شهر همسطح در مسیر تقاطع روستای باغ موریس در محور شهری ازنا و اراک.

تذکر یحیی زاده و پاک نژاد نمایندگان تفت و میبد و یزد و صدوق به وزیر راه و ترابری درخصوص مقابله با افزایش ناگهانی قیمت بلیط بعضی از قطارهای مسافربری از جمله قطار سیر تهران یزد.

تذکر یحیی زاده نماینده تفت و میبد به وزیر امور خارجه در خصوص هشدار فوری به دولت انگلیس جهت پایبندی به قانون مصونیت دیپلماتها و خودداری از تحویل دیپلمات ایرانی به آمریکا و به وزیر امور خارجه در خصوص وادار نمودن دولت کویت به لغو ممنوعیت ارائه نهج البلاغه و بعضی از تفاسیر و کتب معتبر دینی در نمایشگاه بین المللی کتاب کویت.

تذکر علخانی نماینده بویین زهرا و آوج به وزیر نیرو درخصوص رسیدگی به مشکلات کمبود آب کشاورزی به استان قزوین و جلوگیری از مزاحمت اداره اب برای کشاورزان و به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص رسیدگی به ایجاد مزاحمت منابع طبیعی استان قزوین به خصوص شهرستان بویین زهرا و آوج و به وزیر بازرگانی درخصوص جلوگیری از فروش سهمیه سیمان استان قزوین در بازار آزاد به خصوص در شهرستان قزوین و بویین زهرا و آوج.

تذکر محمد علیخانی نماینده قزوین و آبیک و البرز به وزیر بازرگانی درخصوص مشکل کمبود سیمان در استان قزوین به خصوص مناطق بشاریات و آبیک و چخور طارم سفلی.

 تذکر زادسر نماینده جیرفت به رئیس جمهور درخصوص صدور دستور آغاز فصل جدید کاوش در مناطق باستانی شهرستان جیرفت و ممانعت از ادامه کار عناصر مسئله دار و انتصاب افراد باستان شناس از داخل کشور به سرپرستی تیم کاوشگران جیرفت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet