هدر موبایل
1399/10/03 10:20:00
سرویس استان ها
پاک مهر عنوان کرد:

لزوم تسهیل تخصیص زمین برای مجتمع های دامداری در خراسان شمالی

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس خواستار تسهیل تخصیص زمین برای مجتمع های دامداری در این استان شد.
لزوم تسهیل تخصیص زمین برای مجتمع های دامداری در خراسان شمالی رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس خواستار تسهیل تخصیص زمین برای مجتمع های دامداری در این استان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012109277180793.jpg لزوم,تسهیل,تخصیص,زمین,برای,مجتمع,های,دامداری,در,خراسان,شمالی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ سید محمد پاکمهر نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی با کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی دیدار کرده به بیان دغدغه ها و حرف دل دامداران و کشاورزان استان خراسان شمالی پرداخت.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در جلسه درخواست افزایش سهمیه نهاده های دامی استان به ویژه اختصاص سبوس از استان معین به میزان ۱۰۰۰ تن ماهیانه و درخواست تامین خوراک مزرعه های پرورش شتر مرغ استان مطرح شد.

وی ادامه داد: همچنین در این نشست به  بیان مشکلات و ارائه راهکار مجتمع های دامپروری در شهرهای شوقان و درق و بیان مشکلات محصول طلای سفید پنبه کاران استان پرداخته شد.

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان شمالی در مجلس افزود: درخواست همکاری منابع طبیعی درخصوص تسهیل صدور پروانه چرای دام برای دامداران و ممیزی کردن مراتع و تسهیل تخصیص زمین برای مجتمع های دامداری نیز در جلسه با وزیر کشاورزی مطرح شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet