هدر موبایل
1399/10/04 16:31:24
سرویس سیاسی
سلیمی:

هدف و دستاورد ماموریت‌های داخلی و خارجی نمایندگان شفاف می‌شود

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مطابق طرح شفافیت عملکرد نمایندگان، هدف و دستاورد ماموریت های داخلی و خارجی منتخبان شفاف خواهد شد.
هدف و دستاورد ماموریت‌های داخلی و خارجی نمایندگان شفاف می‌شود عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مطابق طرح شفافیت عملکرد نمایندگان، هدف و دستاورد ماموریت های داخلی و خارجی منتخبان شفاف خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105228525463.jpg هدف,و,دستاورد,ماموریت‌های,داخلی,و,خارجی,نمایندگان,شفاف,می‌شود Icana

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: طرح از سوی کمیسیون مورد تصویب قرار گرفته و هم اکنون در انتظار ارائه این مهم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی هستیم.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به نظر می رسد با توجه به شرایط و فضای حاکم بر صحن، نمایندگان با جزئیات این طرح موافق خواهند بود.

وی با اشاره به برخی از جزئیات این طرح، ادامه داد: به عنوان مثال سفرهای ماموریتی نمایندگان مطابق این طرح شفاف خواهد شد؛ در واقع مردم متوجه خواهند شد هدف و دستاورد ماموریت های داخلی و خارجی منتخبانشان چه بوده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: طرح شفافیت در واقع به شفافیت عملکرد نمایندگان قوه مقننه می پردازد تا همه جانبه باشد.

عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین بر اساس مفاد این طرح نحوه حضور و غیاب نمایندگان در جریان امور مجلس مانند حضور در جلسات مختلف شفاف می شود تا مردم بدانند منتخبشان چه میزان در رای گیری ها و جلسات موثر بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet