خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/10/03 14:18:00
سرویس استان ها
اسماعیلی مطرح کرد:

تکمیل پروژه خط آهن میانه به تبریز نیازمند رسیدگی و توجه جدی وزارت راه و شهرسازی

نماینده مردم میانه در مجلس گفت: تکمیل پروژه خط آهن میانه به تبریز نیازمند رسیدگی و توجه جدی وزارت راه و شهرسازی است.
تکمیل پروژه خط آهن میانه به تبریز نیازمند رسیدگی و توجه جدی وزارت راه و شهرسازی نماینده مردم میانه در مجلس گفت: تکمیل پروژه خط آهن میانه به تبریز نیازمند رسیدگی و توجه جدی وزارت راه و شهرسازی است. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102305053377.jpg تکمیل,پروژه,خط,آهن,میانه,به,تبریز,نیازمند,رسیدگی,و,توجه,جدی,وزارت,راه,و,شهرسازی Icana

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با تشریح آخرین وضعیت راه آهن میانه- بستان آباد- تبریز گفت: طبق اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور و مسئولان استان آذربایجان شرقی قرار بود در جریان سال 1399 رقم 100 میلیارد تومان برای تکمیل و بهره برداری از خط آهن میانه - بستان آباد - تبریز اختصاص پیدا کند که این خط از میانه به بستان آباد آماده بهره برداری است و به نوعی نیز افتتاح شد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقرر بود به خط آهن بستان آباد به تبریز رقم 100 میلیارد تومان اختصاص یابد و در جریان 22 بهمن و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سال جاری به بهره برداری برسد، اما با توجه به وضعیتی که وجود دارد، احتمال این امر میسر نخواهد بود.

وی افزود:ما مصمم هستیم که در سفر وزیر راه و شهرسازی به استان آذربایجان شرقی و با توجه به پیگیری های انجام شده ، امیدواریم که با پرداخت کامل و تخصیص مبلغ مورد نیاز به این پروژه در بودجه سال 1400، این طرح به بهره برداری برسد تا مردم استان آذربایجان شرقی بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس یادآور شد: گفته وزیر در خصوص نیاز راه آهن میانه – تبریز به 2 هزار میلیارد تومان حرف تازه ای است و قرار بود با 100 میلیارد تومان پروژه به اتمام برسد؛ بنابراین لازم است وزارت راه وشهرسازی به تعهدات خود در قبال تکمیل این خط آهن عمل کرده تا در اسرع وقت این طرح به بهره برداری برسد.  /

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet