خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/10/06 16:44:23
سرویس استان ها
آصفری تأکید کرد:

رفع موانع تولید در گلخانه‌های استان اراک در اولویت قرار بگیرد

نماینده مردم اراک در مجلس بابیان اینکه رفع موانع تولید در گلخانه‌های استان اراک در اولویت قرار بگیرد، گفت: توسعه اقتصاد روستایی، جهش تولید و افزایش  شاخص اقتصادی را در پی دارد.
رفع موانع تولید در گلخانه‌های استان اراک در اولویت قرار بگیرد نماینده مردم اراک در مجلس بابیان اینکه رفع موانع تولید در گلخانه‌های استان اراک در اولویت قرار بگیرد، گفت: توسعه اقتصاد روستایی، جهش تولید و افزایش  شاخص اقتصادی را در پی دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011105380646975.jpg رفع,موانع,تولید,در,گلخانه‌های استان,اراک در,اولویت,قرار,بگیرد Icana

 محمد حسن آصفری در  گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره بازدید از روستایی امان آباد،گفت: مسائل و مشکلات مردم روستاى امان آباد با حضور محمد حسن آصفری نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانی بررسی شد.

 نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دیدار که با حضور نماینده مردم  اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین و نمایندگان ادارات مختلف اعم از فرمانداری، شرکت گاز، بنیاد مسکن انقلاب، جهاد کشاورزی، امور اراضی و اداره برق برگزار شد، اعضای شورا، دهیاران، جمعی از اهالی این روستا و گلخانه داران به بیان مشکلات پرداختند.

 وی ادامه داد: خوشبختانه تصمیماتی به جهت رفع موانع موجود اتخاذ گردید که به محض عملیاتی شدن به اطلاع عموم خواهد رسید.

نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه رفع موانع تولید در گلخانه های کشور در اولویت قرار بگیرد یادآور شد: توسعه اقتصاد روستایی، جهش تولید و شاخص  اقتصادی را در پی دارد./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet