ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1399/10/08 11:41:00
سرویس استان ها
مرادی خواستار شد:

مشکلات اینترنت و آنتن دهی روستاهای بندرعباس حل شود

نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس گفت: با توجه به مشکلاتی که در روستاهای بندرعباس از جمله مشکل اینترنت و آنتن دهی موبایل وجود دارد، از مسئولان درخواست می شود که این مشکل را مرتفع کنند.
مشکلات اینترنت و آنتن دهی روستاهای بندرعباس حل شود نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس گفت: با توجه به مشکلاتی که در روستاهای بندرعباس از جمله مشکل اینترنت و آنتن دهی موبایل وجود دارد، از مسئولان درخواست می شود که این مشکل را مرتفع کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905108890287708.jpg مشکلات,اینترنت,و,آنتن,دهی,روستاهای,بندرعباس,حل,شود Icana

احمد مرادی نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر و عضو مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شواری اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به بازدیدهای میدانی از حوزه انتخابیه خود گفت: با حضور در روستای کوران بخش فین بندرهباس به همراه فرماندار بندرعباس، مدیرکل نوسازی استان و جمعی از مسئولین استانی، کلنگ مدرسه ۳ کلاسه امام حسین (ع) در این روستا به زمین زده شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در راستای انجام وظایف نظارتی، در روستاهای دشت کوران، دشت مارم، کهتک، باغستان، چاه کرتو و سرزه بخش فین حضور یافته و پیگیر موارد مطرح شده توسط مردم این روستا شدم که در روستای چاه کرتو  مشکل اینترنت، طرح هادی و غسالخانه و  در روستای سرزه مشکل آنتن دهی موبایل، زمین ورزشی و آسفالت ورودی روستا وجود داشت.

وی افزود: همچنین در روستای کهتک بررسی مشکلات باغ شهر فین انجام شد و در روستای باغستان، احداث جاده گهره به باغستان، احداث سد، مشکل حمل محصولات کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس بیان کرد: در روستای دشت کوران بررسی مشکلات حوزه آب صورت گرفت و در روستای دشت مارم، تکمیل زمین ورزشی و مخزن آب از جمله مواردی بود که مورد بررسی قرار گرفت و در پایان از مسئولان محلی خواسته شد که پیگیر موارد مطروحه باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet