هدر موبایل
1399/10/08 16:02:24
سرویس اقتصادی
موسوی:

وزیر اقتصاد در صحن علنی پاسخگوی وضعیت نامشخص شرکت نیشکر هفت تپه خواهد بود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دژپسند باید برای پاسخگویی درباره وضعیت نامشخص هفت تپه در صحن علنی مجلس حاضر شود.
وزیر اقتصاد در صحن علنی پاسخگوی وضعیت نامشخص شرکت نیشکر هفت تپه خواهد بود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: دژپسند باید برای پاسخگویی درباره وضعیت نامشخص هفت تپه در صحن علنی مجلس حاضر شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg وزیر,اقتصاد,در,صحن,علنی,پاسخگوی,وضعیت,نامشخص,شرکت,نیشکر,هفت,تپه,خواهد,بود Icana

سید نظام‌الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت نامشخص شرکت نیشکر هفت تپه گفت: وزیر اقتصاد برای پاسخگویی به وضعیت بلاتکلیف شرکت نیشکر هفت تپه به مجلس خواهد آمد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: طرح سوال از وزیر اقتصاد در کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام وصول شده بود و آقای دژپسند نیز برای پاسخگویی به کمیسیون آمدند، اما نمایندگان سوال کننده قانع نشدند, بنابراین باید در صحن علنی مجلس پاسخگوی وضعیت نامشخص شرکت نیشکر هفت تپه باشد.

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:حتی موضوع استیضاح وزیر اقتصاد نیز فارغ از بحث هفت تپه مطرح است و به زودی اعلام وصول می‌شود و این نیز محورهای متفاوتی دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet