هدر موبایل
1399/10/09 09:10:25
سرویس سیاسی
موسوی:

راهپیمایی 9 دی نشان داد، احدی نمی‌تواند چهره نظام و انقلاب را مخدوش کند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در روز ۹ دی ثابت کردند که احدی نمی‌تواند چهره انقلاب و نظام را مخدوش کند.
راهپیمایی 9 دی نشان داد، احدی نمی‌تواند چهره نظام و انقلاب را مخدوش کند نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در روز 9 دی ثابت کردند که احدی نمی‌تواند چهره انقلاب و نظام را مخدوش کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg راهپیمایی,9,دی,نشان,داد،,احدی,نمی‌تواند,چهره,نظام,و,انقلاب,را,مخدوش,کند Icana

سید نظام‌الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به فرا رسیدن حماسه 9 دی اشاره کرد و گفت: در سال 88 به دلیل ابهامات و شبهه آفرینی‌های کذبی که جریان فتنه در کشور ایجاد کرده بود، شاهد شکل‌گیری اغتشاشاتی در بخش‌هایی از تهران بودیم و فتنه هم یک شرایطی را بوجود می‌آورد که گاهی حق و باطل مخلوط می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: افرادی در راس جریان فتنه بودند که سوابقی در نظام و انقلاب داشتند و بواسطه همین موضوع طبیعتا برخی از مردم ممکن بود که حرف‌های این افراد را بشنوند و قبول کنند که البته به یک زخمی هم تبدیل شد.

وی اظهار کرد: پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 شاهد صحنه‌های بسیار دردناکی بودیم که متاسفانه سران فتنه تحت تاثیر هوای نفس قرار گرفتند و همچنین به احتمال زیاد جریان‌های نفوذی که در اطراف آنها رخنه کرده بودند، حاضر نشدند تن به قانون بدهند، علیرغم اینکه نظام در مقابل آنها مماشات کرده بود، اما در طول 8 ماه شدت و حدت تعرض خود را به ساحت نظام و انقلاب اضافه کرده بودند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سران فتنه پس از انتخابات سال 88 تن به قانون ندادند و همچنین به امر ولی فقیه نیز توجه نکردند و در روز قدس و عاشورا آن فجایع را آفریدند و شعارهای هنجارشکانه‌ای را سر دادند که همین موضوعات مشخص می‌کرد مسیری را که این جریان در پی گرفته‌اند قرار است که به کجا ختم شود.

موسوی تاکید کرد: تعرض به ساحت عزاداران ابا عبدالله الحسین و دیگر شعارهایی که در آن روزها سر داده می‌شد مشخص کرده بود که این جریان یک جریان اعتراضی ساده نبوده، بلکه عقبه‌ای دارد که دشمنی آن با نظام، انقلاب، ولایت و امام حسین (ع) است و این اتفاقات موجب شد که در 9 دی یک حرکت  استثنایی صورت بگیرد و البته اراده الهی نیز پشت این اتفاق بود.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران اظهار کرد: جوشش درونی که در 9 دی در مردم بوجود آمده بود نشان داد که برای همیشه ساحت کشور از ایجاد فتنه‌ها پاکسازی خواهد شد و با حضور میلیونی مردم در سراسر کشور صف بندی قاطبه مردم مشخص گردید و  فتنه‌ای را که می‌خواست چهره نظام و انقلاب را مخدوش کند پاک کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet