هدر موبایل
1399/10/09 17:23:38
سرویس سیاسی
جوکار در تشریح نشست کمیسیون امورداخلی کشور:

نماینده مردم شازند از پاسخ‌ رحمانی فضلی قانع نشد/ بررسی سوالات نمایندگان در جلسات مشترک با وزارت کشور

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از حضور رحمانی فضلی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: نماینده مردم شازند از پاسخ های وزیر کشور قانع نشد.
نماینده مردم شازند از پاسخ‌ رحمانی فضلی قانع نشد/ بررسی سوالات نمایندگان در جلسات مشترک با وزارت کشور رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از حضور رحمانی فضلی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: نماینده مردم شازند از پاسخ های وزیر کشور قانع نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103346458443.jpg نماینده,مردم,شازند,از,پاسخ‌,رحمانی,فضلی,قانع,نشد/,بررسی,سوالات,نمایندگان,در,جلسات,مشترک,با,وزارت,کشور Icana

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست امروز ( سه شنبه 9 دی ماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، گفت: رحمانی فضلی، وزیر کشور امروز  مهمان اعضای کمیسیون بود تا به سوالات جمعی از نمایندگان پاسخ دهد.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر این اساس 8 سوال توسط 6 نماینده از رحمانی فضلی پرسیده شده که نهایتا مقرر شد جلسات مشترکی با حضور نمایندگان و مسئولان وزارت کشور برگزار شود؛ در صورت برطرف نشدن مشکلات، سوالات به صحن علنی ارجاع داده خواهد شد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین محمود احمدی بیغش، نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی نیز از پاسخ وزیر کشور قانع نشد از این رو در جلسه آتی کمیسیون در خصوص ملی یا منطقه ای بودن و ارجاع این سوال به صحن علنی رای گیری خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet