شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/10/10 10:53:35
سرویس بین الملل
طی بیانیه‌ای اعلام شد؛

حمایت کمیسیون امنیت ملی مجلس از مواضع مجالس الجزایر، پاکستان و اندونزی در مخالف با سازش با رژیم صهیونیستی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بیانه ای از مواضع مجالس الجزایر، پاکستان و اندونزی در مخالف با سازش با رژیم صهیونیستی حمایت کرد.
حمایت کمیسیون امنیت ملی مجلس از مواضع مجالس الجزایر، پاکستان و اندونزی در مخالف با سازش با رژیم صهیونیستی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بیانه ای از مواضع مجالس الجزایر، پاکستان و اندونزی در مخالف با سازش با رژیم صهیونیستی حمایت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104076781342.jpg حمایت,کمیسیون,امنیت,ملی,مجلس,از,مواضع,مجالس,الجزایر،,پاکستان,و,اندونزی,در,مخالف,با,سازش,با,رژیم,صهیونیستی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در راستای تقدیر و حمایت از مواضع مجالس الجزایر، پاکستان و اندونزی در مخالف با سازش با رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد که به شرح ذیل است؛

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت سالگرد پیروزی ملت فلسطین در نبرد ٢٢ روزه عملیات فرقان در غزه، علیه رژیم صهیونیستی (27 دسامبر 2008) که طی آن حدود ١٥٠٠ فلسطینی بی گناه به شهادت رسیده و صدها نفر با سلاح های ممنوعه رژیم اشغالگر قدس مجروح شدند؛ از تصمیم پارلمان الجزایر، برای تصویب طرحی مبنی بر جرم انگاری هر گونه عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی حمایت و از مواضع شرافتمندانه و عزتمندانه در مجالس پاکستان و اندونزی در مخالفت با فشارها جهت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تقدیر می کند. امیدواریم سایر کشورهای اسلامی حامی فلسطین نیز با الگو گرفتن از این اقدام، یاریگر ملت مقاوم و مبارز فلسطین در جهت نیل به حقوق حقه خود باشند.

تجربه تاریخی نشان داده است که سیاست سازش و نرمش در مقابل رژیم طغیانگر صهیونیستی جز ذلت و خفت ماندگار برای سران کشورها و دولت های سازشگر نتیجه ای دربرنداشته و نخواهد داشت. فلسطین، متعلق به ساکنان اصلی و حقیقی این سرزمین است و ملت فلسطین از حق مشروع و قانونی برای تعیین سرنوشت و تشکیل دولت و ساختار حاکمیتی خود برخوردار است.

طرح جمهوری اسلامی ایران برای همه پرسی در سرزمین های اشغالی، که در چهارچوب نظرات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) تدوین و تنظیم شده و در سازمان ملل متحد به ثبت رسیده است؛ تنها گزینه مطلوب و عملی برای احقاق حقوق مردم فلسطین و خروج از بحران کنونی در منطقه ناشی از وجود رژیم تجاوزگر، تروریست و اشغالگر صهیونیستی است.

اقدام شایسته پارلمان الجزایر در جرم انگاری ایجاد رابطه با رژیم اشغالگر قدس در این برهه از زمان، مصادف با سالگرد شهادت سردار سرافراز اسلام، شهید قاسم سلیمانی به دست نیروهای متجاوز و تروریست آمریکا، صورت گرفت که نماد واقعی مقاومت و مقابله با طرح های مختلف رژیم صهیونیستی اعم از طرح الحاق کرانه باختری، معامله قرن و عادی سازی روابط با رژیم جعلی صهیونیستی بود.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران خاطرنشان می کند که عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، در حالی که این رژیم اشغالگر به تخریب، قتل، یهودی سازی و شهرک سازی خود در سرزمین فلسطین ادامه می دهد؛ مجریان عادی سازی را وارد قمار از پیش باخته ای با این رژیم منفور می کند و درهای آرامش و امنیت را بر رویشان می بندد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet