هدر موبایل
1399/10/14 12:18:00
سرویس استان ها
پاک فطرت عنوان کرد؛

کرونا بیش از ۵۰ درصد کسب و کارهای گردشگری در شیراز را تعطیل کرد

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: ۷۰درصد اشتغال در شیراز به مباحث خدماتی مربوط میشود که بحث گردشگری مهم ترین آنهاست ولی متاسفانه همه حوزه های گردشگری اعم از فرهنگی، مذهبی، تاریخی طی این یک سال و پس از همه گیری کرونا آسیب جدی دیدند.
کرونا بیش از ۵۰ درصد کسب و کارهای گردشگری در شیراز را تعطیل کرد نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: ۷۰درصد اشتغال در شیراز به مباحث خدماتی مربوط میشود که بحث گردشگری مهم ترین آنهاست ولی متاسفانه همه حوزه های گردشگری اعم از فرهنگی، مذهبی، تاریخی طی این یک سال و پس از همه گیری کرونا آسیب جدی دیدند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006102756652548.jpg کرونا,بیش,از,۵۰,درصد,کسب,و,کارهای,گردشگری,در,شیراز,را,تعطیل,کرد Icana

علیرضا پاک فطرت؛ نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با بیان اینکه مهم‌ترین مشکل در حوزه انتخابیه ما، مشکل اشتغال است افزود: در حوزه انتخابیه بنده دانشگاه‌های معتبر زیادی وجود دارد که جوانان نیز  با علاقه‌ای که به ادامه تحصیل داشتند اغلب از این دانشگاه‌ها فارغ‌التحصیل شده اند ولی متاسفانه به دلایل متعدد دولت نتوانسته زمینه‌های اشتغال را در این منطقه فراهم کند.

وی عنوان کرد: با توجه به اینکه شیراز شهری مهاجرپذیر است به همین دلیل حاشیه‌نشینی در این شهر بیشتر شده است که حاشینه نشینی در نتیجه مهاجرت‌های زیاد برای یافتن شغل و کار است.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فقر، مشکلات معیشتی، کمبود مسکن و اشتغال از مهم‌ترین دغدغه‌های مردم است تصریح کرد: در شرایط فعلی که با ویروس کرونا مواجه هستیم میتوان گفت که ضربات زیادی ناشی از این مهم به اقتصاد شیراز وارد شده است، با توجه به اینکه شیراز شهری گردشگردی است ولی در این شرایط بیش از ۵۰ درصد اشتغال‌هایی که مربوط به گردشگری است تعطیل شده است.

پاک فطرت خاطرنشان کرد: ۷۰درصد اشتغال در شیراز به مباحث خدماتی مربوط میشود که بحث گردشگری مهم ترین آنهاست ولی متاسفانه همه حوزه های گردشگری اعم از فرهنگی، مذهبی، تاریخی طی این یک سال و پس از همه گیری کرونا آسیب جدی دیدند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet