خبرگزاری خانه ملت

انتخابات ریاست جمهوری
1399/10/15 08:11:00
سرویس استان ها
ابراهیمی مطرح کرد:

توجه ویژه به تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام ورزشی سلسله و دلفان

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس بر لزوم توجه و تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام ورزشی این دو شهرستان تاکید کرد.
توجه ویژه به تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام ورزشی سلسله و دلفان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس بر لزوم توجه و تامین اعتبار پروژه های نیمه تمام ورزشی این دو شهرستان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105418770493.jpg توجه,ویژه,به,تامین,اعتبار,پروژه,های,نیمه,تمام,ورزشی,سلسله,و,دلفان Icana

یحیی ابراهیمی نماینده مردم سلسله و دلفان و رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به نشست با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان گفت: در این نشست، در خصوص حوزه ورزش و جوانان و مشکلات و مسائل این حوزه در استان لرستان بحث و تبادل نظر صورت گرفت و امید است بتوان با اقدامات لازم مسئولان، مشکلات این حوزه را کاهش داد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: دستاورد های دیدار مهم با وزیر ورزش و جوانان مواردی از جمله تأمین اعتبار چهار قطعه زمین چمن مصنوعی برای دهیاری های الشتر و نورآباد، تأمین اعتبار دو میلیارد تومان برای سالن مسابقات و تأمین اعتبار پروژه های ناتمام عمرانی - ورزشی دو شهرستان بود.

وی افزود: همچنین تهیه یک پک (بسته) کامل ورزشی برای دلفان و تهیه یک تخته تشک کشتی برای شهرستان الشتر و یک تخته برای شهرستان نورآباد نیز در این جلسه مورد بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس یادآور شد: در این نشست وزیر ورزش و جوانان نیز قول مساعد جهت پیگیری و حل مشکلات و مسائل مطرح شده را داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet