خبرگزاری خانه ملت

شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/10/14 14:14:00
سرویس استان ها
آصفری عنوان کرد:

بانک ها با سودهای چشمگیر جان مردم را به لب رسانده اند

نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور به وعده خود در خصوص قطع سوخت مازوت نیروگاه شازند عمل کند،گفت: بانک ها با سودهای چشمگیر و تسهیلات با رقم پایین، جان مردم را به لب رسانده اند.
بانک ها با سودهای چشمگیر جان مردم را به لب رسانده اند نماینده مردم اراک در مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور به وعده خود در خصوص قطع سوخت مازوت نیروگاه شازند عمل کند،گفت: بانک ها با سودهای چشمگیر و تسهیلات با رقم پایین، جان مردم را به لب رسانده اند. https://cdn.icana.ir/d/019/202011107556029703.jpg بانک,ها,با,سودهای,چشمگیر,جان,مردم,را,به,لب,رسانده,اند Icana

 محمدحسن آصفری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت درباره وضعیت  بخش عمده ای از آلودگی هوای اراک،گفت: رئیس جمهور به وعده خود در خصوص قطع سوخت مازوت و افزایش سهمیه گاز این واحد نیروگاهی  عمل  کند.

 نماینده مردم اراک در  مجلس  شورای اسلامی  تصریح کرد: ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون یورو سرمایه ملت برای واردات کالا از کشور خارج شده که تنها ۶ میلیارد یورو کالا وارد و مشخص نیست که این کالاهای وارداتی در زمره کالاهای اساسی باشند .

وی ادامه داد: رئیس قوه قضائیه نسبت به راستی آزمایی کالاهای وارداتی و تعیین تکلیف ۹ میلیارد یورو ارز بازنگشته به کشور با قدرت ورود کند.

وی همچنین خطاب به  وزیرجهاد کشاورزی نیز یا آورشد:به وعده خودتان در خصوص خریدکشمش باغداران شهرستان خنداب اقدام کنید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet