خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1386/08/27 13:05:00
سرویس صحن

سرافراز یزدی: منظور من از نزدیکی آقای محرابیان به آقای رئیس جمهور، گروه خونی از نظر سیاسی بوده است

نماینده مشهد با اشاره به سخنان خود در جلسه رای اعتماد وزرای پیشنهادی نفت و صنایع گفت: منظور من از نزدیکی آقای محرابیان به آقای رئیس جمهور، گروه خونی از نظر سیاسی بوده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی سرافراز یزدی در جلسه علنی روز یکشنبه طی یک تذکر آیین نامه ای با اشاره به جلسه رای اعتماد وزرای پیشنهادی نفت و صنایع اظهار داشت: در آن جلسه من عنوان کردم که آقای محرابیان به آقای رئیس جمهور نزدیک هستند و امروز تعبیر زیباتری شنیدم و آن اینکه همخون هستند، مگر بقیه وزرا نباید همخون و هم کیش باشند؟ مگر ارتباط وزیر با رئیس جمهور باید تعیین کننده باشد؟ وزیر در مقابل برنامه ها و مجلس باید پاسخگو باشد و رئیس جمهور باید تمام وزرا را به یک چشم ببیند و این بی معنا است که رئیس جمهور بخواهد وزیری را به وزیر دیگر ترجیح دهد.

وی افزود: آقای رئیس جمهور در آن جلسه در پاسخ به سخنان من اظهار داشتند ایشان (یعنی بنده) با هیجان و احساس یک خبر کذبی را که فی نفسه نه چیز خوبی است و نه چیز بدی مطرح کردند.

سرافراز گفت: منظور من از نزدیکی آقای محرابیان به آقای رئیس جمهور همان گروه خونی از نظر سیاسی و نزدیکی دوستی بوده است و این بسیار واضح است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet