خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/10/16 08:47:00
سرویس استان ها
عسکری عنوان کرد؛

راه های مواصلاتی نامناسب اصلی ترین مشکل داراب و زرین دشت است

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین مشکل در حوزه انتخابیه بنده مشکل راه های مواصلاتی است در گذشته اقداماتی در این راستا انجام شده که کافی نبوده، تلاش ما این است که از ظرفیت‌های این حوزه استفاده بیشتری داشته باشیم.
راه های مواصلاتی نامناسب اصلی ترین مشکل داراب و زرین دشت است نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین مشکل در حوزه انتخابیه بنده مشکل راه های مواصلاتی است در گذشته اقداماتی در این راستا انجام شده که کافی نبوده، تلاش ما این است که از ظرفیت‌های این حوزه استفاده بیشتری داشته باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101459224766.jpg راه,های,مواصلاتی,نامناسب,اصلی,ترین,مشکل,داراب,و,زرین,دشت,است Icana

محمدجواد عسکری، نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با بیان اینکه اولین و مهم‌ترین مشکل در حوزه انتخابیه بنده مشکل راه های مواصلاتی است افزود: در گذشته اقداماتی در این راستا انجام شده که کافی نبوده و سعی و تلاش ما این است که از ظرفیت‌های این حوزه استفاده بیشتری داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به بعد مسافت و استراتژیک بودن منطقه، مشکل فرودگاه همچنان جزو موارد حل نشده است. این فرودگاه که در سال ۵۳ آغاز شد ولی طی این سالها نیمه تمام رها شده بود که با پیگیری‌های انجام شده قرار بر این شد تا اعتبار ۶۰ میلیاردی برای اتمام این پروژه اختصاص داده شود تا با عملیاتی شدن این فرودگاه مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

نائب رییس کمیسیون کشاورزی  بیان کرد: در حوزه باغات به شدت با مشکل مواجه هستیم، با توجه به اینکه حوزه انتخابیه بنده حدود یک ششم از نیاز مرکبات کشور را تامین میکرد ولی متاسفانه در شرایط فعلی و همه‌گیری ویروس کرونا، مساحت زیادی از باغات را از دست داده‌ایم.

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث مربوط به دامپروری و عشایر ظرفیت‌های بسیار خوبی داریم که با پیگیری‌های انجام شده درصدد فعال کردن این حوزه هستیم تا بتوانیم هم مشکلات بخش عشایر را رفع کنیم و همچنین اشتغالزایی داشته باشیم.

عسگری عنوان کرد: در گذشته قرار بر این بود که از سد رودبار آب شرب شهرستان‌های داراب،  زرین دشت، حاجی آباد، جنت و  روستاهای پیرامون تامین شود که با پیگیری‌های انجام شده توانستیم اعتباران خوبی را در این بخش دریافت کنیم.

پایان پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet