شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/10/17 08:28:00
سرویس استان ها
خاتمی عنوان کرد:

رشد علمی دانشکده ها باید اولویت مهم مدیران اجرایی باشد

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس تاکید کرد:رشد علمی دانشکده ها باید اولویت مهم مدیران اجرایی باشد.
رشد علمی دانشکده ها باید اولویت مهم مدیران اجرایی باشد رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس تاکید کرد:رشد علمی دانشکده ها باید اولویت مهم مدیران اجرایی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106815440197.jpg رشد,علمی,دانشکده,ها,باید,اولویت,مهم,مدیران,اجرایی,باشد Icana

سیدمسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح دیدار خود با دکتر طالبی،  ریاست محترم دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار و برخی اعضای هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: در این دیدار پیرامون وضعیت دانشکده خوانسار همچنین در خصوص ظرفیت های موجود در منطقه و لزوم گسترش پژوهش و تحقیقات، به جهت رشد صنعت و کشاورزی و پیشرفت منطقه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: وضعیت دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار، اقبال و یا عدم اقبال دانشجویان به رشته های مختلف ، ظرفیت های توسعه دانشکده و خیرین نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی افزود: در این نشست دکتر طالبی پیرامون وضعیت دانشگاه های کشور و تعطیلی برخی دانشگاه ها در مراکز استان ها و شهرستانها و مشکلات علمی در سطح کشور نیز نظراتی را بیان فرمودند که نیازمند دقت مجلس و بخصوص کمیسیون آموزش مجلس در حوزه آموزش عالی کشور است.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس بیان کرد: امروز دانشکده ها باید با تولید علم به خدمت منطقه بیایند و زمینه های توسعه و پیشرفت را فراهم کنند همچنین رشد علمی دانشکده ها باید اولویت مهم مدیران اجرایی باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet