هدر موبایل
1399/10/17 10:32:00
سرویس استان ها
محمدیاری مطرح کرد:

بررسی مشکلات روستاهای سیل زده تالش و روند ساخت مسکن محرومین

نماینده مردم تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت:در بازدیدهای میدانی ضمن گفتگو با مردم،مشکلات روستاها از قبیل راه روستایی که در اثر سیل اخیر تالش تخریب شده و روند ساخت مسکن محرومین ،بررسی شد،.
بررسی مشکلات روستاهای سیل زده تالش و روند ساخت مسکن محرومین نماینده مردم تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت:در بازدیدهای میدانی ضمن گفتگو با مردم،مشکلات روستاها از قبیل راه روستایی که در اثر سیل اخیر تالش تخریب شده و روند ساخت مسکن محرومین ،بررسی شد،. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101929621455.jpg بررسی,مشکلات,روستاهای,سیل,زده,تالش,و,روند,ساخت,مسکن,محرومین Icana

حسن محمدیاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تشریح و بررسی مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه و بازدیدهای بعمل آمده،گفت: آیین تکریم و معارفه امام جمعه شهرستان رضوانشهر ،در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد ، با حضور بنده و جمعی از مسولان استان برگزار شد.

 نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس ادامه داد:در  آیین تکریم و معارفه امام جمعه شهرستان رضوانشهر  فرماندار، رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گیلان، ائمه جمعه و جماعات، اعضای تامین و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در محل فرمانداری رضوانشهر نیز حضور داشتند.

بیشتر بخوانید:

محمدیاری با اشاره به بازدید از مناطق روستایی رضوانشهر،مطرح کرد: روز جمعه  ۱۲ دیماه به اتفاق مسئولین شهرستان رضوانشهر و هیئت همراه ، به منظور بازدید و بررسی معضلات موجود در حوزه روستایی شهرستان رضوانشهر در روستاهای رودبارسرا و  هفت دغنان دهستان خوشابر از توابع شهرستان رضوانشهر حضور بعمل آوردیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد:در بازدید از روستای رودبارسرا ضمن گفت وگو با مردم به بررسی مشکلات موجود در سطح روستاهای رضوانشهر از قبیل آسفالت روستایی ، تامین اعتبار جهت تکمیل ساختمان شبکه بهداشت،ضعف برق ، آب شرب روستایی ، آنتن دهی تلفن همراه و غیره پرداختیم و مردم خونگرم این مناطق به تشریح معضلات موجود در سطح روستاهای مذکور پرداختند؛ضمن گفتگو با آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی،اقامتگاه بوم گردی واقع در این روستا نیز بازدید شد.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال درمجلس به دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان اشاره و عنوان کرد:شنبه ۱۳ دیماه با "محمدی" رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان دیدار و امور شهرستان های حوزه انتخابیه بررسی و پیگیری شد.

وی با اشاره به نشست مشترک با معاون عمرانی استانداری گیلان،مطرح کرد: به همراه "شاهکوئی" فرماندار تالش و"علی اوسط اکبری" مقدم معاون عمرانی استانداری گیلان جلسه ای برگزار شد و این نشست در فرمانداری تالش پیرو جلسه قبلی درخصوص بررسی نحوه استانداردسازی زمین ورزشی پوریای ولی شهرستان تالش و رفع موانع و مشکلات اجرایی برگزار شد.

نماینده مردم  تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس با اشاره به بازدید میدانی از روستاهای سیل زده پی سرا و زرمی بخش کرگانرود، ادامه داد: در این بازدید ضمن گفتگو با مردم،مشکلات این روستاها از قبیل راه روستایی که در اثر سیل اخیر تالش تخریب شده بود،بررسی شد،مردم خونگرم این مناطق ،معضلات موجود در سطح روستاهای مذکور را تشریح کردند.در ادامه ؛ضمن بازدید از روند ساخت مسکن محرومین با بازاریان شهر لیسار هم دیدار و پیرامون مشکلات موجود در سطح شهر به گفتگو پرداختیم.

این نماینده مردم درمجلس یازدهم  با اشاره به دیدار با "فریبرز سعیدی کیا" مدیرعامل شرکت های صنعتی گیلان،مطرح کرد: صنایع کوچک و متوسط،محرک اصلی اشتغال و رشد اقتصادی محسوب می شوند که با رونق بخشی فعالیت های این صنایع، می توان پویایی جامعه را شاهد بود؛کارآفرینی در صنایع کوچک و متوسط، دارای اهمیت فراوان بوده و می توان با کوچکترین ایده ای و با راه اندازی هر واحد تولیدی کوچک، بدنبال کارآفرینی باشیم.

وی ادامه داد: به زودی نشست مشترک مدیران استانی و شهرستانی با محوریت ارتقاء و رفع مشکلات شهرک های صنعتی حوزه انتخابیه برگزار می شود.

محمدیاری با اشاره به ملاقات با مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان،مطرح کرد: مدیرکل تعاون،رفاه و رفاه اجتماعی در ابتدای این نشست صمیمانه که برخی مدیران اداره کل نیز حضور داشتند به ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف اداری پرداخت و مسائل و مشکلات منطقه موضوع بحث و تبادل نظر ما بود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet