شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/10/20 17:36:00
سرویس استان ها
خاتمی عنوان کرد:

حل مشکل تولید و کمک به جهش تولید در راستای حل مشکلات روستائیان

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس حل مشکل تولید و کمک به جهش تولید را در راستای حل مشکلات روستائیان دانست.
حل مشکل تولید و کمک به جهش تولید در راستای حل مشکلات روستائیان نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس حل مشکل تولید و کمک به جهش تولید را در راستای حل مشکلات روستائیان دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106815440197.jpg حل,مشکل,تولید,و,کمک,به,جهش,تولید,در,راستای,حل,مشکلات,روستائیان Icana

سیدمسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه پیرامون محور دهستان چشمه سار (دوشخراط و سنگ سفید و لایجند و قلعه بابا محمد)  با حضور دهیاران و اعضاء شورای روستاهای فوق و مسئولین اجرایی شهرستان خوانسار گفت: در این جلسه که به میزبانی روستای دوشخراط برگزار شد، فرماندار و برخی مسئولین اجرایی شهرستان خوانسار نیز حضور داشتند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: ابتدا نمایندگان روستاها به بیان مشکلات روستاها پرداخته و انتقادات و سوالات خود را نسبت به برخی ادارات مطرح نمودند.

وی افزود:پس از آن مسئولین ادارات نسبت به انتقادات مطرح شده پاسخ خود را دادند و پیرامون برنامه های آتی اداره خود برای حل مشکلات روستائیان را بیان نمودند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس تاکید کرد: مسئولین اجرایی باید روستائیان را ، به چشم یک تولید کننده نگاه کنند و حل مشکلات روستائیان در واقع حل مشکل تولید و کمک به جهش تولید است./

پایان پیام
 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet