هدر موبایل
1399/10/20 11:29:00
سرویس استان ها
ابراهیمی تاکید کرد؛

مطالبه اصلی مردم سلسله و دلفان رفع مشکل آب است/ وضعیت جاده های بین شهری بسیار نامطلوب است

رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شغل اصلی مردم این منطقه کشاورزی و دامپروری است ولی به دلیل عدم وجود زیرساخت‌های لازم در حوزه آب، شاهد این هستم که در حق این منطقه اجحاف شده است.
مطالبه اصلی مردم سلسله و دلفان رفع مشکل آب است/ وضعیت جاده های بین شهری بسیار نامطلوب است رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: شغل اصلی مردم این منطقه کشاورزی و دامپروری است ولی به دلیل عدم وجود زیرساخت‌های لازم در حوزه آب، شاهد این هستم که در حق این منطقه اجحاف شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105418770493.jpg مطالبه,اصلی,مردم,سلسله,و,دلفان,رفع,مشکل,آب,است/,وضعیت,جاده,های,بین,شهری,بسیار,نامطلوب,است Icana

یحیی ابراهیمی؛ نماینده مردم سلسله و دلفان و رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به اینکه استان لرستان یکی از محروم ترین استان های کشور هست افزود: علیرغم اینکه منابع خدادادی و انسانی در این استان زیاد است ولی متاسفانه طی ۴۰ سال گذشته توجه خاصی به این استان نشده است.

 وی گفت: مشکلات حوزه راه و جاده زیاد است به نحویکه در شهرستان دلفان حدودا ۳۶۰ کیلومتر و در شهرستان سلسله ۱۲۰ کیلومتر جاده خاکی و شوسه داریم از طرفی وضعیت جاده های بین شهری نیز بسیار نامطلوب است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در شهرستان دلفان ۲ سد وجود دارد که فاز مطالعاتی یکی از آنها قرار است شروع شود و دیگری به دلیل اختلافاتی که با قرارگاه خاتم‌الانبیا داشتند چند سالی بود که متوقف بود که با رفع مشکل، به ساخت و ساز آن ادامه میدهند.

وی با بیان اینکه متاسفانه در دو شهرستان دلفان و سلسله حتی یک کارخانه هم وجود ندارد افزود: برخی سیاست ها نشان میدهد که در حوزه صنعت جایگاهی نداریم. شغل اصلی مردم این منطقه کشاورزی و دامپروری است ولی به دلیل عدم وجود زیرساخت‌های لازم در حوزه آب، شاهد این هستم که در حق این منطقه اجحاف شده است.

ابراهیمی عنوان کرد:  مطالبه اصلی مردم این منطقه مشکل آب است، روستاها آبرسانی شده اند ولی لوله‌های آب فرسوده و اکثر روستاها لوله‌کشی آب ندارند و آبرسانی با تانکر انجام میشود که این برازنده نیست که پس از گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی با چنین مشکلاتی روبرو باشیم.

پایان پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet