هدر اصلی
1399/10/20 14:48:00
سرویس استان ها
فیروزی عنوان کرد:

منابع مالی از وزرات ورزش جهت عملیاتی شدن پروژه های ورزشی فسا تامین شود

نماینده مردم فسا در مجلس گفت: لازم است پیگیری های لازم جهت تامین منابع مالی از وزرات ورزش جهت عملیاتی شدن پروژه های ورزشی فسا صورت گیرد.
منابع مالی از وزرات ورزش جهت عملیاتی شدن پروژه های ورزشی فسا تامین شود نماینده مردم فسا در مجلس گفت: لازم است پیگیری های لازم جهت تامین منابع مالی از وزرات ورزش جهت عملیاتی شدن پروژه های ورزشی فسا صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101003610579.jpg منابع,مالی,از,وزرات,ورزش,جهت,عملیاتی,شدن,پروژه,های,ورزشی,فسا,تامین,شود Icana

حجت اله فیروزی نماینده مردم فسا و عضو مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نشست با مدیرکل دفتر فنی وزارت و مشاور عالی وزیر ورزش و جوانان گفت: این نشست جهت بازدید و پیگیری مشکلات این حوزه ، در شهرستان فسا بوده و تصمیمات مهمی در این خصوص اتخاذ گردید.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد:  از اماکن ورزشی شهرستان فسا که مدت ها عملیات اجرایی آن متوقف شده، بازدید به عمل آمده و  در این بازدید ضمن بررسی وضعیت پروژه ها و با توجه به کمبود زیر ساخت های ورزشی و اماکن ورزشی در شهرستان، پیگیری جهت تسریع در دریافت تامین منابع مالی از وزرات ورزش و عملیاتی شدن پروژه ها و رفع مشکلات این حوزه مصوباتی اتخاذ گردید.

وی افزود: بازدید هایی که صورت گرفت؛ بازدید از ورزشگاه انقلاب و پیگیری در راستای تکمیل زیر ساخت های این ورزشگاه، بازدید از زمین فوتبال و سالن ورزشی شهر ششده ،بازدید از سالن ورزشی روستای خورنگان، بازدید از زمین فوتبال و زورخانه زاهدشهر، بازدید از زمین فوتبال و سالن ورزشی میانشهر و بازدید از سالن ورزشی حجاب شهرستان فسا بود که مقرر گردید مشکلات موجود برطرف شود./ 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet