شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1399/10/20 11:11:57
سرویس سیاسی
آقاتهرانی:

غربی ها برجام را خراب کردند/ آمریکا به دنبال تضعیف توان نظامی ایران است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر غربی ها به این باور برسند که ما حتی برای یک روز در برابرشان توان نظامی نداریم بی شک اسلام و کشور اسلامی را نابود می کنند.
غربی ها برجام را خراب کردند/ آمریکا به دنبال تضعیف توان نظامی ایران است رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر غربی ها به این باور برسند که ما حتی برای یک روز در برابرشان توان نظامی نداریم بی شک اسلام و کشور اسلامی را نابود می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/44370.jpg غربی,ها,برجام,را,خراب,کردند/,آمریکا,به,دنبال,تضعیف,توان,نظامی,ایران,است Icana

مرتضی آقاتهرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری، گفت: ایشان تاکید کردند حضور منطقهای و ثبات‌آور و افزایش قدرت دفاعی و موشکی ایران ادامه خواهد یافت که برای این منظور انتظار می‌رود مسئولین اقداماتی داشته باشند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد: در دورانی که ایران به دنبال صنعت هسته‌ای بود، غربی‌ها به دنبال آن بودند که به دنیا نشان دهند ایران می‌خواهد به بمب هسته‌ای دسترسی پیدا کند که این دروغ بود و در نهایت برجام رقم خورد.

وی بیان کرد: بعد از برجام، غربی ها به سمت توان موشکی ما رفتند که هیچ ربطی به بحث هسته ای نداشت، ما بر این باور هستیم که توان دفاعی و نظامی کشور مذاکره پذیر نیست بنابراین بهانه جویی غربی ها پذیرفتنی نیست.

این نماینده مجلس با اشاره به بد عهدی آمریکا و اروپا در برجام اظهارداشت: در توافق هسته‌ای شاهد بودیم که طرف‌های مقابل ایران التزامی به معاهده چندجانبه و بین المللی نداشتند، به آن عمل نکردند و یک طرفه آن را پاره کردند. عملا غربی ها با عدم اجرای تعهدات خود برجام را خراب کردند.

آقاتهرانی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه غربی ها در تلاش برای مضمحل کردن توان موشکی ایران هستند، گفت: آمریکا و اروپا می خواهد با تضعیف توان موشکی و دفاعی ایران خواب راحت داشته باشند که این موضوع هرگز محقق نمی شود و اجازه نمی دهیم در این زمینه گامی بردارند، از این رو باید نیروی نظامی کشور تقویت شود تا افراد پلشتی مانند صهیونیست ها و آمریکایی به بهانه حقوق بشر در امور کشور دخالت کنند.

وی عنوان کرد: تنها کشوری که بمب اتمی بر سر مردم ریخت آمریکا بود و شاهد قتل عام و غارت صهیونیست ها در دنیا هستیم، بعد به بهانه حقوق بشر ایران را تحت فشار قرار می دهند تا قدرت نظامی ما را ضعیف کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:  اگر غربی ها به این باور برسند که ما حتی برای یک روز توان نظامی در برابرشان نداریم بی شک اسلام و کشور اسلامی را نابود می کنند، از این رو مقاومت بحث اصلی ما است. بنابراین باید توان نیروی دفاعی را باید به اندازه کافی بالا ببریم تا دشمن طمع نکند به مسلمانان و کشور اسلامی ما دست درازی کند، ایران در برابر دشمن ایستاده و مقتدرانه شعار نه شرقی و نه غربی را تحقق بخشیده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet