هدر موبایل
1399/10/20 15:01:00
سرویس استان ها
محمدیاری خبر داد:

بازدید از سردهنه های کشاورزی و نقاط بحرانی رودخانه ها/ کلنگ احداث پروژه ۷۰ واحدی مسکن مددجویان در رضوانشهر زده شد

نماینده مردم تالش رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت:مراسم کلنگ زنی پروژه مسکن مددجویان در شهرستان رضوانشهر به همراه امام جمعه، فرماندار،رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.
بازدید از سردهنه های کشاورزی و نقاط بحرانی رودخانه ها/ کلنگ احداث پروژه ۷۰ واحدی مسکن مددجویان در رضوانشهر زده شد نماینده مردم تالش رضوانشهر و ماسال در مجلس گفت:مراسم کلنگ زنی پروژه مسکن مددجویان در شهرستان رضوانشهر به همراه امام جمعه، فرماندار،رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011102514790211.jpg بازدید,از,سردهنه,های,کشاورزی,و,نقاط,بحرانی,رودخانه,ها/,کلنگ,احداث,پروژه,۷۰,واحدی,مسکن,مددجویان,در,رضوانشهر,زده,شد Icana

حسن محمدیاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تشریح و بررسی مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه و بازدیدهای بعمل آمده از حوزه انتخابیه تالش، گفت:جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان رضوانشهر ، به همراه بنده،مدیرعامل آب منطقه ای استان گیلان،فرماندار رضوانشهر و جمعی از مسئولین شهرستان رضوانشهر در محل فرمانداری رضوانشهر برگزار شد.

وی افزود:حوزه آب ازاهمیت ویژه ای برخوردار است و کسی نمی تواند منکر اهمیت بحث آبرسانی شود، بویژه در مناطقی که قوت غالب مردم کشاورزی است.

محمدیاری با بیان اینکه شفارود شاهراه آبرسانی غرب گیلان است،تصریح کرد :چشم امید همه مردم به این است که در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری از این سد عظیم باشیم.امیدوارم موضوع تخریب سردهنه ها که در سیل اخیر تالش با آن مواجه بودیم ، مرتفع شود.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال درمجلس با اشاره به مراسم کلنگ زنی پروژه  ۷۰ واحدی احداث مسکن مددجویان در شهرستان رضوانشهر، بیان کرد:مراسم کلنگ زنی پروژه ۷۰ واحدی احداث مسکن مددجویان در شهرستان رضوانشهر سه شنبه ۱۶ دی ماه به همراه امام جمعه،فرماندار،رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و جمعی از مسئولین شهرستان رضوانشهر برگزار شد.

محمدیاری با اشاره به بازدید مشترک از سر دهنه های کشاورزی و نقاط بحرانی رودخانه های حوزه انتخابیه، تصریح کرد: با همراهی "وحید خرمی" مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گیلان و مسئولین شهرستان های حوزه انتخابیه از سردهنه های کشاورزی و نقاط بحرانی رودخانه های شفارود،دیناچال و کیش رود شهرستان رضوانشهر و رودخانه های ناورود و کرگانرود شهرستان تالش بازدید کرده؛همچنین به همراه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گیلان به  مناطق کوهستانی و واقع در نقاط بحرانی رودخانه در دهستان خرجگیل از توابع بخش اسالم سرکشی کردیم. 

محمدیاری به نشست با فرماندار ماسال ،اشاره و افزود:جهت بررسی مسائل ومشکلات شهرستان ماسال، جلسه ای با "پور حضرت "فرماندار شهرستان ماسال در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس با اشاره به بازدید میدانی از مناطق روستایی شهرستان ماسال ادامه داد: به منظور بررسی معضلات موجود در حوزه روستایی شهرستان ماسال به اتفاق مسئولین شهرستان ماسال و هیئت همراه ،از روستاهای گیله سرا،کیش خاله،رزین دول و مشه از توابع شهرستان ماسال بازدید کردیم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ؛در ادامه مطرح کرد: در بازدید از روستاهای ماسال ضمن گفتگو با مردم مشکلات موجود در سطح روستاهای شهرستان ماسال و بخش شاندرمن بررسی شد،همچنین در این بازدید ، مردم خونگرم این مناطق به تشریح معضلات موجود در سطح روستاهای مذکور پرداختند.همچنین از مکان استقرار پلیس راهور شهر شاندرمن و محل احداث ساختمان توسط مسئولین اجرایی شهرستان بازدید بعمل آمد.

محمدیاری با اشاره به حضور در دفتر ارتباطات مردمی شهرستان ماسال،گفت:در این دیدار چهره به چهره؛اقشار مختلف مردم ماسال از نزدیک به بیان مشکلات خود پرداختند. همچنین ضمن حضور در دفتر شرکت تعاونی توسعه عمران شهرستان ماسال با اعضای این تعاونیدرباره  مسائل و مشکلات ،گفتگو  شد.

نماینده تالش ، رضوانشهر و ماسال درمجلس به بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی  لیسار و خطبه سرا اشاره و مطرح کرد: پنج شنبه مورخه  ۱۸ دی ماه به همراه مسئولین شهرستان تالش و هیئت همراه به منظور بررسی معضلات موجود در حوزه بهداشت و سلامت ، از مرکز جامع خدمات سلامت شهری روستایی شهید رسولی لیسار و مرکز جامع خدمات سلامت روستایی شهید پورعظیمی خطبه سرا بازدید بعمل آمد. 

محمدیاری افزود:در این دیدار ها؛ضمن تقدیر از اقدامات شایسته پرسنل و کادر درمانی در مبارزه با ویروس منحوس کرونا با پزشکان و  کادر درمانی دباره مشکلات موجود در این مراکز خدمات درمانی، گفتگو کردیم.

نماینده تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس ادامه داد: به منظور بررسی معضلات موجود در حوزه روستایی شهرستان تالش، به اتفاق مسئولین شهرستان تالش و هیئت همراه ،از روستاهای لیسارا محله ، چوپان محله و بازار دهستان خطبه سرا و دهستان کشلی از توابع بخش کرگانرود و شیرآباد محله و سادات محله روستای شیرآباد از توابع بخش حویق بازدیدی انجام شد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:در این بازدید ضمن گفتگو با مردم ،مشکلات موجود در سطح روستاهای شهرستان تالش و بازدید از راه های روستایی ،نقاط بحرانی روخانه ها،سردهنه های کشاورزی بررسی شد.

محمدیاری افزود: با حضور در روستای کوهستانی لیسارا محله دهستان خطبه سرا ضمن بررسی مشکلات مردم این روستای کوهستانی با حضور در مزار شهدای این روستا ، با ذکر فاتحه یاد و خاطره آنان را گرامی داشته و با حضور در منزل خانواده شهید حسین سرمستی در شیرآباد محله بخش حویق،درگذشت پدر این شهید والامقام را به خانواده ایشان تسلیت عرض کردیم.

عضوکمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به بازدید میدانی از مناطق روستایی بخش اسالم، مطرح کرد:در ادامه سلسله بازدیدهای میدانی از مناطق روستایی حوزه انتخابیه ، جمعه 19 دیماه به اتفاق مسئولین شهرستان تالش و هیئت همراه،به منظور بررسی معضلات موجود در حوزه روستایی شهرستان تالش از روستاهای قندی سرا ، گیلک محله آلالان ، وزمه بیجار ، سیاه بیل و دیگه سرا از توابع بخش اسالم بازدیدی انجام شد.

وی ادامه داد:در این بازدید ضمن گفتگو با مردم ،مشکلات موجود در سطح روستاهای مذکور از قبیل راه روستایی، برق ،آب شرب،منابع طبیعی،طرح هادی بررسی شد و مردم خونگرم این مناطق به تشریح معضلات موجود در سطح روستاهای مذکور پرداختند.همچنین با حضور در روستای قندی سرای بخش اسالم ضمن بررسی مشکلات مردم این روستا ، از پروژه ساخت مسکن محرومین نیز بازدید بعمل آمد.

نماینده تالش ، رضوانشهر و ماسال درمجلس،ادامه داد: با حضور در روستای دیگه سرا ضمن گفتگو با اهالی روستا درباره  مشکلات موجود با ذکر فاتحه،یادی از شهدای والامقام این روستا کردیم همچنین ،در روستای گیلک محله آلالان ، ضمن گفتگو با اهالی این روستا از پارک ساحلی و محل دفن زباله در این روستا بصورت میدانی بازدیدی انجام شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet