خبرگزاری خانه ملت

اربعین حسینی
1399/10/20 16:18:00
سرویس استان ها
همتی عنوان کرد:

رکود در بسیاری از تعاونی‌ها مشهود است

نماینده مردم  شاهین دژ و تکاب درمجلس با بیان اینکه بسیاری از تعاونی‌ها راکد هستند،گفت:کشاورزان و دامداران نیازمند تسهیلات بانکی کم بهره هستند.
رکود در بسیاری از تعاونی‌ها مشهود است نماینده مردم  شاهین دژ و تکاب درمجلس با بیان اینکه بسیاری از تعاونی‌ها راکد هستند،گفت:کشاورزان و دامداران نیازمند تسهیلات بانکی کم بهره هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109304646730.jpg رکود,در,بسیاری,از,,تعاونی‌ها,مشهود,است Icana

️حسن همتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تشریح نشست با طهماسبی معاون وزیر کشاورزی و هیئت همراه در معیت فرماندار و بعضی مدیران ادارات مربوطه در فرمانداری تکاب، گفت: مردم از ما عملکرد می خواهند و جلسات مکرر و بعضاً بی نتیجه  نمی خواهند.

نماینده مردم  شاهین دژ و تکاب درمجلس شورای  اسلامی  تصریح کرد: شهرستان تکاب ظرفیتهای زیادی در زمینه کشاورزی ، دامداری ، زنبور داری و ... دارد اما متاسفانه  برخی از ادارات ما دچار روزمره گی شده و کمتر به فکر توسعه هستند.
 
وی ادامه داد: در سال جهش تولید هیچ قدم مثبتی در این رابطه برداشته نشده است و این بسیار ناامید کننده است. 

 همتی افزود: کشاورزان و دامداران ما نیازمند تسهیلات بانکی کم بهره هستند اما متاسفانه بانک‌ها در پرداختها شرایط سختی دارند و مردم عملا قادر به دریافت نمی‌شوند. 

 نماینده مردم  شاهین دژ و تکاب منابع طبیعی در  مجلس  ادامه داد: از بابت تعداد دام و احشام به مردم سخت می‌گیرد  و این در حالی که  حفظ منابع طبیعی  الزامی  است  اما در این رابطه باید دستورالعمل‌ها و احیاناً قوانین مربوطه تغییر کنند تا مشکلات  مردم در این حوزه مرتفع شود .

 وی  ادامه داد: وضعیت تعاونی‌ها  مناسب نیست و تعداد زیادی از آنها راکد هستندو از  همین رو عدم توجه به بخش کشاورزی و دامداری در روستاها و شهرهای کوچک موجب کوچ مردم به شهرهای بزرگ شده و حاشیه نشستی عواقب خوبی ندارد. 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این جلسه معاون وزیر ، فرماندار و مدیران ادارات نیز مطالب خود را بیان کرده و پیشنهادات لازم جهت توسعه کشاورزی و دامداری و ... ارائه شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet