شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/10/22 16:15:25
سرویس بین الملل
آصفری:

152 میلیارد دلار خسارت ناشی از خروج آمریکا از برجام است

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس گفت: ۱۵۲ میلیارد دلار خسارت ناشی از خروج آمریکا از برجام است که باید تعیین تکلیف شود.
152 میلیارد دلار خسارت ناشی از خروج آمریکا از برجام است نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس گفت: 152 میلیارد دلار خسارت ناشی از خروج آمریکا از برجام است که باید تعیین تکلیف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901107663458585.jpg 152,میلیارد,دلار,خسارت,ناشی,از,خروج,آمریکا,از,برجام,است Icana

محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جهت گیری برخی رسانه های خارجی در خصوص لغو برخی از تحریم های دارویی در راستای زمینه سازی برای توافق برجامی از سوی بایدن، گفت: آمریکایی ها برای مذاکره با کشورمان، ابتدا باید تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران را لغو و سپس خسارت های ناشی از خروج برنامه جامع اقدام مشترک را جبران کنند.

نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تا زمانی که کاخ سفید دست از زیاده خواهی علیه ملت ایران برندارد، هیچ نوع مذاکره ای با ایالات متحده معنا و مفهومی ندارد.

وی ادامه داد: در واقع با مرور حافظه تاریخی می توان دریافت وقتی با آمریکایی ها مذاکره کردیم، شاهد دبه کردن مقامات این کشور بوده‌ایم.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر اساس تجربه مذکور می توان اذعان کرد پیش از هر نوع مذاکره‌ای باید خسارات وارد شده به کشورمان جبران شود؛ 152 میلیارد دلار خسارت ناشی از خروج آمریکا از برجام است که باید تعیین تکلیف شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet