هدر اصلی
1388/08/23 16:02:00
سرویس کمیسیون ها
برنا در گفتگو با خانه ملت

وزیر رفاه باید برای اداره شستا برنامه داشته باشد

**عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزیر آینده رفاه و تامین اجتماعی باید در وهله‌ اول نسبت به احکام بالادستی مانند سیاست کلی نظام، سند چشم‌انداز بیست ساله و اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی از اشراف کافی و لازم برخوردار باشد.

سیروس برنا در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، اظهار داشت: رفاه و تامین اجتماعی باتوجه به اهمیتی که این وزارتخانه (رفاه و تامین اجتماعی) برخودار است باید قانون نظام رفاه و تامین اجتماعی و هدفمندکردن یارانه‌ها را که در چارچوب طرح تحول اقتصادی دولت دنبال می‌شود را به خوبی اجرایی کند.

نماینده مردم بروجن در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرایط اجرایی شدن هدفمندکردن یارانه‌ها ایجاب می‌کند که زیرساخت‌ها و پیش‌زمینه‌های لازم در آن فراهم شود.

عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس یادآور شد: وزارت رفاه و تامین اجتماعی به دلیل این که بخش قابل توجهی از این حوزه به درآمدزایی مرتبط می‌شود در نتیجه نیازمند مدیری است که نسبت  به این موارد توجه وافری داشته باشد.

برنا خاطر نشان کرد: وزیر آینده رفاه و تامین اجتماعی باید در خصوص  فعالیت‌ سرمایه‌گذاری شستا به دلیل اهمیت اقتصادی آن تلاش لازم را انجام دهد.

این عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص مهمترین اقداماتی که وزیر آینده رفاه و تامین اجتماعی باید در حوزه شستا به انجام برساند گفت: وزیر رفاه و تامین اجتماعی باید در مدیریت شستا مدیریت باثباتی را تدارک و برنامه‌ریزی کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: عدم ثبات مدیریت موجب ناکارآمدی می‌شود لذا وزیر آینده باید تلاش و اهتمامش در این راستا باشد تا از مدیریت مجموعه به خوبی حمایت کند تا ثمرات کارهای اقتصادی به بار بنشیند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet