خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/10/21 13:15:00
سرویس استان ها
بدری عنوان کرد:

لزوم رسیدگی به روند اجرایی پروژه‌های در دست اقدام مجموعه مدیریت درمان در استان اردبیل

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس خواسنار رسیدگی به روند اجرایی پروژه‌های در دست اقدام مجموعه مدیریت درمان در این استان شد.
لزوم رسیدگی به روند اجرایی پروژه‌های در دست اقدام مجموعه مدیریت درمان در استان اردبیل رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس خواسنار رسیدگی به روند اجرایی پروژه‌های در دست اقدام مجموعه مدیریت درمان در این استان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102852706600.jpg لزوم,رسیدگی,به,روند,اجرایی,پروژه‌های,در,دست,اقدام,مجموعه,مدیریت,درمان,در,استان,اردبیل Icana

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین و رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر مدیرعامل و نیز معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی به استان اردبیل گفت: در این خصوص نشستی با دکتر برجی، مدیریت درمان استان  صورت گرفته و در این جلسه اهم مسایل حوزه و پروژه‌های توسعه‌ای و مطالبات استان در حیطه درمان تامین اجتماعی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در این نشست روند اجرایی اهم  پروژه‌های در دست اقدام مجموعه مدیریت درمان ازجمله توسعه اورژانس بیمارستان سبلان، مجموعه جامع تصویربرداری بیمارستان سبلان (MRI، سی تی اسکن، ماموگرافی، سونوگرافی و....)، بخش دیالیز و بخش‌های ویژه نوزادان و... مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به جلسه آتی مجمع نمایندگان استان با مدیر عامل سازمان و نیز سفر مدیر عامل محترم تامین اجتماعی به استان اردبیل، مهمترین نیاز و مطالبات استان در حیطه درمان تامین اجتماعی بحث وجمع بندی شد و مقرر گردید از طریق رئیس مجمع و نمایندگان استان پیگیری شود.

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس بیان کرد: ازجمله موارد مطرح جهت پیگیری، می توان به مواردی از جمله  افزایش تختهای بیمارستان سبلان از ۱۵۶ به ۲۵۰ و ارتقاء تیپ بیمارستان (با لحاظ شرایط: تسریع در روند اجرایی پروژه های دردست اقدام برای بهره برداری تا دهه فجر و پایان سال جاری- توسعه طبقاتی درمانگاه تخصصی محوطه بیمارستان جهت ایجاد بخشهای بستری- توسعه تختهای ویژه- توسعه بخش قلب و ایجاد بخش انژیوگرافی)، راه اندازی درمانگاه تخصصی شماره ۲ اردبیل و پیگیری مجوز ساخت درمانگاه شهرستان نمین اشاره کرد.

وی ادامه داد: همچنین در خصوص تملک زمین و پیگیری احداث درمانگاه تخصصی شهرستان گرمی در محل جدید و  توسعه بیمارستان ارس پارساباد و افزایش تخت‌های ان از ۵۰ به ۱۰۰ تخت با اورژانس استاندارد پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس یادآور شد: مواردی از جمله  پیگیری تبدیل درمانگاه تخصصی مشکین شهر به بیمارستان و توسعه و استانداردسازی ساختمان درمانگاه تخصصی خلخال نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet