انتخابات ریاست جمهوری
1399/10/21 14:42:00
سرویس استان ها
باقرزاده خبر داد:

امضای تفاهم نامه ایجاد مرکز فناوری و نوآوری گمرک جمهوری اسلامی ایران در شهرستان بابلسر

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس از امضای تفاهم نامه ایجاد مرکز فناوری و نوآوری گمرک جمهوری اسلامی ایران در شهرستان بابلسر خبر داد.
امضای تفاهم نامه ایجاد مرکز فناوری و نوآوری گمرک جمهوری اسلامی ایران در شهرستان بابلسر نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس از امضای تفاهم نامه ایجاد مرکز فناوری و نوآوری گمرک جمهوری اسلامی ایران در شهرستان بابلسر خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202011106517258263.jpg امضای,تفاهم,نامه,ایجاد,مرکز,فناوری,و,نوآوری,گمرک,جمهوری,اسلامی,ایران,در,شهرستان,بابلسر Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر باقرزاده نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار و عضو مجمع نمایندگان استان مازندران در مجلس شورای اسلامی با مهدی میراشرفی معاون وزیر اقتصاد و رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران ، اسماعیل قادری فر معاون دکتر ستاری معاونت علم و فناوری رئیس جمهور و دکتر معتمدزادگان رئیس پارک‌های علم و فناوری استان مازندران دیدار و گفت‌ و گو کرد.

بر اساس این گزارش، این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت:در این جلسه تفاهم نامه ای برای ایجاد مرکز فناوری و نوآوری گمرک جمهوری اسلامی ایران در شهرستان بابلسر امضا شد .

وی افزود:در این تفاهم نامه آمده که ابتدا این ساختمان که از آثار باستانی شهرستان می‌باشد تا مبلغ ۶ میلیارد تومان با نظارت کارشناس های سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بازسازی و مرمت شود .

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس بیان کرد: پس از آن مقرر گردید ۵۰ درصد آن در اختیار مرکز فناوری ، نوآوارنه ، آموزش ها و تعاملات بین المللی با کشورهای اوراسیا و C.i.S گمرک جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد .

عضو مجمعنمایندگان استان مازندران در مجلس یادآور شد: ۵۰ درصد  باقی آن نیز برای استفاده شرکت های دانش بنیان ،  استارت آپ ها و شتابدهنده‌های منطقه قرار گیرد ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet