هدر موبایل
1399/10/21 16:48:00
سرویس استان ها
رشیدی عنوان کرد:

آب به ۵ روستای بخش "سرفیروزآباد" رسید

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه آب به ۵ روستای بخش "سرفیروزآباد" رسید،گفت: رفع مشکلات روستاها از ضروریات اساسی است که خوشبختانه برنامه ریزی مکفی در این راستا در دستور کار قرار دارد.
آب به ۵ روستای بخش "سرفیروزآباد" رسید نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه آب به ۵ روستای بخش "سرفیروزآباد" رسید،گفت: رفع مشکلات روستاها از ضروریات اساسی است که خوشبختانه برنامه ریزی مکفی در این راستا در دستور کار قرار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101542361620.jpg آب,به,۵,روستای,بخش,"سرفیروزآباد",رسید Icana

 به گزارش خبرگزاری  خانه ملت ، محمد رشیدی درباره  وضعیت  آبرسانی به ۵ روستای بخش "سرفیروزآباد،گفت: بعد از چند ماه پیگیری مستمر، با انجام 500 متر لوله گذاری، مشکل آب روستای پشت تاله عثمانوند بخش سرفیروزآباد به همراه چهار روستای دیگر این بخش مرتفع شد.

 نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پنج روستا مذکور با تعداد ۱۶۵ خانوار در ۱۱۰ کیلومتری شهر کرمانشاه قرار دارند و مشکلات کم آبی موجب مهاجرت بسیاری اهالی آنها شده بود، اما  خوشبختانه با پیگیری مجدانه  خوشبختانه  در کوتاهترین زمان ممکن از آب بهداشتی و پایدار برخوردار شدند.

 وی ادامه داد:پیگیری برای رفع مشکلات کم آبی دیگر روستاهای این بخش و نیز روستاهای بخش مرکزی از سوی نماینده مردم کرمانشاه همچنان ادامه دارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet