خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1399/10/21 16:55:01
سرویس اجتماعی
عیسی‌زاده خبر داد:

اتمام بررسی طرح مدیریت تعارض منافع در کمیسیون اجتماعی مجلس

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم، از اتمام بررسی طرح مدیریت تعارض منافع که دارای ۲۷ ماده بوده در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و افزود: این طرح جهت ارائه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آماده شد.
اتمام بررسی طرح مدیریت تعارض منافع در کمیسیون اجتماعی مجلس رییس کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم، از اتمام بررسی طرح مدیریت تعارض منافع که دارای 27 ماده بوده در نشست امروز این کمیسیون خبر داد و افزود: این طرح جهت ارائه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آماده شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg اتمام,بررسی,طرح,مدیریت,تعارض,منافع,در,کمیسیون,اجتماعی,مجلس Icana

مهدی عیسی زاده در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در بیان دستورکار نشست امروز (یکشنبه 21 دی ماه) کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست بررسی طرح مدیریت تعارض منافع که دارای 27 ماده بوده به اتمام رسیده و جهت ارائه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی آماده شد.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این طرح به مدت 2 ماه در این کمیسیون با حضور مسئولان مربوطه در حوزه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست نمایندگانی از سازمان اداری و استخدامی کشور، وزارت اطلاعات، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و سایر دستگاه‌های اجرایی مربوطه حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet