هدر موبایل
1399/10/22 10:38:00
سرویس استان ها
شاکری گفت؛

سازمان مدیریت بحران در خصوص حوادث طبیعی منفعل است

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان مدیریت بحران در خصوص حوادث طبیعی منفعل است در حالیکه در شهری مثل تهران که با سیل و زلزله روبروست و پهنه‌های گسلی دارد باید موضوعات پیشگیری از این حوادث به طور جدی پیگیری شود.
سازمان مدیریت بحران در خصوص حوادث طبیعی منفعل است نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان مدیریت بحران در خصوص حوادث طبیعی منفعل است در حالیکه در شهری مثل تهران که با سیل و زلزله روبروست و پهنه‌های گسلی دارد باید موضوعات پیشگیری از این حوادث به طور جدی پیگیری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202006104562481943.jpg سازمان,مدیریت,بحران,در,خصوص,حوادث,طبیعی,منفعل,است Icana

اقبال شاکری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص دغدغه های این روزهای مردم پایتخت گفت:  حمایت از کسب و کارهای کوچک و خرد به ویژه کسب و کارهایی که در ایام کرونا متضرر شده اند باید در اولویت باشد و دولت باید تمام تلاش خود را برای کمتر کردن فشار بر روی مردم و حمایت از کسب و کار را به طور جدی دنبال کند.

وی ادامه داد: شهر تهران به دلیل گستردگی، بیشترین تعداد کسب و کار را نسبت به سایر شهرهای کشور دارد از این رو برای ما مشخص نیست که کمک های ستاد مبارزه با کرونا چگونه به دست اقشار آسیب‌پذیر میرسد؟ در این خصوص چندین بار در کمیسیون برنامه و بودجه، کمیسیون اقتصادی و حتی صحن مجلس درخواست ارائه گزارش کرده‌ایم که در هربار آمارهای درستی به ما نمیدهند پس حمایت از قشر آسیب‌پذیر در این ایام مهم‌ترین کار دولت باید باشد.

شاکری با تاکید بر اینکه عدم استقرار سامانه‌های هشدار سیل و زلزله از دیگر موضوعات مهم و ضروری برای زندگی مردم است افزود: متاسفانه سازمان مدیریت بحران در خصوص حوادث طبیعی منفعل است در حالیکه در شهری مثل تهران که با سیل و زلزله روبروست و پهنه‌های گسلی دارد باید موضوعات پیشگیری از این حوادث به طور جدی پیگیری شود.

پایان پیام/

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet