هدر موبایل
1399/10/22 11:17:10
سرویس اجتماعی
نجف‌آبادی خواستار شد:

ضرورت ورود قوه قضائیه، وزارت بهداشت و نیروی انتظامی به موضوع فروش واکسن تقلبی کرونا

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از نیروی انتظامی، قوه قضائیه و وزارت بهداشت خواستار پیگیری جدی موضوع فروش واکسن‌های تقلبی کرونا در بازار ناصرخسرو شد.
ضرورت ورود قوه قضائیه، وزارت بهداشت و نیروی انتظامی به موضوع فروش واکسن تقلبی کرونا عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از نیروی انتظامی، قوه قضائیه و وزارت بهداشت خواستار پیگیری جدی موضوع فروش واکسن‌های تقلبی کرونا در بازار ناصرخسرو شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109923965023.jpg ضرورت,ورود,قوه,قضائیه،,وزارت,بهداشت,و,نیروی,انتظامی,به,موضوع,فروش,واکسن,تقلبی,کرونا Icana

همایون سامه یح نجف آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد اظهارات علی فاطمی نایب رئیس انجمن داروسازان ایران مبنی بر اینکه واکسن کرونای تقلبی در بازار وجود دارد و شیادانی از این طریق از مردم کلاهبرداری می‌کنند، گفت: شرایط نگهداری این گونه واکسن‌ها ویژه است و باید در درجه حرارت خاص نگهداری شوند و نگهداری آنها نیازمند دقت و رعایت یک سری اصول ایمنی است و در صورتی که شرایط خاص نگهداری رعایت نشود واکسن بی‌اثر می‌شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: به طور قطع مردم ما عاقل و آگاه هستند که بخواهند بدون هیچ گونه تاییدیه‌ای از سوی دولت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام به خرید واکسن‌های تقلبی موجود در بازار کنند.

وی ادامه داد: افرادی که اقدام به خرید واکسن‌های موجود می‌کنند باید آسیب‌های مالی و جانی را متحمل می شوند بنابراین باید مراقب و منتظر باشند و واکسن مورد نیاز را تنها بر اساس تاییدیه وزارت بهداشت تهیه کنند.

نماینده مردم کلیمیان در مجلس یازدهم از نیروی انتظامی، قوه قضائیه و وزارت بهداشت خواستار پیگیری جدی موضوع فروش واکسن‌های تقلبی کرونا در بازار شد و گفت: باید فرد یا افرادی که اقدام به فروش واکسن کرونا می‌کنند دستگیر و به شدت با آنها برخورد کرد زیرا این موضوع با جان مردم در ارتباط است و از سویی باعث ایجاد جو روانی بسیار شدیدی در جامعه می‌شود.

نجف آبادی یادآور شد: امکان شناسایی سودجویان وجود دارد و دستگاه های نظامی و انتظامی باید با جدیت به این موضوع ورود کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet