هدر موبایل
1399/10/23 09:34:30
سرویس سیاسی
موسوی:

سازمان خصوصی‌سازی به رای صادره برای شرکت هفت تپه اعتراض کرده است

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان خصوصی سازی به رای صادره از سوی اعضای هئیت داوری اعتراض کرده که این موضوع در دادگاه بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.
سازمان خصوصی‌سازی به رای صادره برای شرکت هفت تپه اعتراض کرده است عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان خصوصی سازی به رای صادره از سوی اعضای هئیت داوری اعتراض کرده که این موضوع در دادگاه بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006103740673977.jpg سازمان,خصوصی‌سازی,به,رای,صادره,برای,شرکت,هفت,تپه,اعتراض,کرده,است Icana

سید نظام‌الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تشریح آخرین وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه اشاره کرد و گفت: سازمان خصوصی سازی به رای هئیت داوری در خصوص شرکت نیشکر هفت تپه اعتراض کرده و این نیز در دادگاه رسیدگی خواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس بند(11) قرارداد شرکت نیشکر هفت تپه، سازمان خصوصی‌سازی حق فسخ قرار داد را هم دارد؛ منتهی این کار را انجام نداده و آن را به هئیت داوری ارسال کرده بود و در حال حاضر که رای به فسخ این قرارداد داده نشده به آن اعتراض کرده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، چندی پیش هئیت داوری رای به نفع مالک شرکت نیشکر هفت تپه صادر کرد که با اعتراض نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین نهادهای نظارتی مواجه شده بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet