خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/10/23 16:23:56
سرویس اقتصادی
خنکداری:

نرخ بلیط هواپیما پس حذف محدودیت کرونایی به حالت قبل بازگردد

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به درخواست ایرلاین‌ها برای حذف قانون ۶۰ درصد ظرفیت مسافر در پروازها اشاره کرد و گفت: نرخ بلیط هواپیما پس حذف محدودیت کرونایی باید به حالت قبل بازگردد.
نرخ بلیط هواپیما پس حذف محدودیت کرونایی به حالت قبل بازگردد عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به درخواست ایرلاین‌ها برای حذف قانون 60 درصد ظرفیت مسافر در پروازها اشاره کرد و گفت: نرخ بلیط هواپیما پس حذف محدودیت کرونایی باید به حالت قبل بازگردد. https://cdn.icana.ir/d/019/201901101739299707.jpg نرخ,بلیط,هواپیما,پس,حذف,محدودیت,کرونایی,به,حالت,قبل,بازگردد Icana

کمال علی پور خنکداری در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، به درخواست ایرلاین‌ها برای حذف قانون 60 درصد ظرفیت مسافر در پروازها اشاره کرد و گفت: در ایام شیوع ویروس کرونا به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقرر شد، تعداد مسافر در پروازها به منظور حفظ فاصله فیزیکی به 60 درصد ظرفیت کاهش پیدا کند از این رو شرکت‌های هواپیمایی در جلسه با کمیسیون عمران مجلس برای جلوگیری از ضرر مالی خواستار افزایش قمیت‌ بلیط‌ها شدند.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در ابتدا با افزایش قیمت بلیط هواپیما مخالفت شد اما به دلیل جلوگیری از ضرر حمل و نقل هوایی و اجرای صحیح پروتکل‌های بهداشتی با افزایش محدود آن موافقت کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به درخواست ایرلاین‌ها برای حذف محدودیت ظرفیت مسافر افزود: حذف قانون 60 درصد ظرفیت در پروازها و ارزیابی توان رعایت پرورتکل‌های بهداشتی توسط ایرلان‌ها در سفر‌های هوایی بر عهده ستاد ملی مقابله با کرونا است اما در صورتی که با حذف این فاصله فیزیکی موافق شود باید قیمت‌ها نیز به حالت اولیه و قبل از اجرای قانون 60 درصد ظرفیت، بازگردد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در تغییر قیمت‌ نرخ بلیط هواپیما باید مجلس و کمیسیون عمران کاملا درجریان قرار گرفته و با آن موافقت کنند، عنوان کرد: در صورتی که محدودیت ظرفیت مسافر پروازها برداشته شود قیمت ها باید به نرخ مصوب قبل آن باز گردد در غیراین صورت موضوع افزایش قیمت بلیط‌ها مطرح می‌شود که در باید کمیسیون عمران مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet