هدر موبایل
1399/10/23 09:38:00
سرویس استان ها
با پیگیری نماینده طوالش در مجلس؛

ارده رضوانشهر روستای ملی شال بافی و شالمای ماسال روستای ملی چوب تراشی ثبت ملی شدند

روستاهای ارده رضوانشهر به عنوان روستای ملی شال بافی و شالما ماسال به عنوان روستای ملی چوب تراشی ثبت شدند.
ارده رضوانشهر روستای ملی شال بافی و شالمای ماسال روستای ملی چوب تراشی ثبت ملی شدند روستاهای ارده رضوانشهر به عنوان روستای ملی شال بافی و شالما ماسال به عنوان روستای ملی چوب تراشی ثبت شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/202101109810442046.jpg ارده,رضوانشهر,روستای,ملی,شال,بافی,و,شالمای,ماسال,روستای,ملی,چوب,تراشی,ثبت,ملی,شدند Icana

حسن محمدیاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تشریح و بررسی مشکلات و مسائل حوزه انتخابیه و بازدیدهای انجام شده ، گفت: دیدار و گفتگویی با "صالحی عمران"، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور درباره حل برخی مسائل و مشکلات  این حوزه ،انجام شد.

نماینده مردم تالش،رضوانشهر و ماسال در مجلس با اشاره به دیدار با رئیس سازمان اورژانس کشور،مطرح کرد:دوشنبه مورخه  ۲۲  دیماه با حضور در سازمان اورژانس کشور با "کولیوند" رئیس اورژانس کشور دیدار و درخصوص مسائل و نیازمندی های اورژانس 115 شهرستان های حوزه انتخابیه به گفتگو پرداختیم.

محمدیاری افزود: گزارشی از عملکرد مرکز اورژانس تالش،رضوانشهر و ماسال ارائه شد و موضوعاتی از جمله تأمین اعتبار، رفع کمبود نیروی انسانی، پروژه های عمرانی، توسعه خدمات اورژانس و همچنین افزایش تعداد آمبولانس در شهرستان های  حوزه انتخابیه بنده، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نماینده مردم تالش ،رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نطق خود در صحن علنی مجلس درباره لزوم ثبت ملی روستاهای ارده رضوانشهر و شالما ماسال و به منظور ایجاد اشتغال پایدار در این روستاها ،تاکید کرد: روستاهای ارده رضوانشهر به عنوان روستای ملی شال بافی و شالما ماسال به عنوان روستای ملی چوب تراشی ثبت شدند.

وی در ادامه افزود: مراسم اعطای گواهینامه شهرها و روستاهای ملی با حضور وزیر میراث فرهنگی و نیز استانداران گیلان، گلستان،اردبیل،فارس و یزد در کاخ موزه نیاوران برگزار شد.

گفتنی است؛در این مراسم روستای ارده شهرستان رضوانشهر با محوریت شال بافی،روستای جیرده شهرستان شفت با محوریت سفال ، روستای عنبران شهرستان آستارا با محوریت گلیم بافی و روستای شالما شهرستان ماسال با محوریت چوپ تراشی موفق به دریافت گوهینامه ملی شدند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet