خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/01 10:32:00
سرویس استان ها
ابراهیمی خبر داد:

شرایط حضور سرمایه‌گذاران برای مشارکت در تکمیل طرح های اقتصادی نیمه تمام لرستان فراهم شود

رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس بر لزوم فراهم سازی شرایط حضور سرمایه‌گذاران برای مشارکت در تکمیل طرح های اقتصادی نیمه تمام استان تاکید کرد.
شرایط حضور سرمایه‌گذاران برای مشارکت در تکمیل طرح های اقتصادی نیمه تمام لرستان فراهم شود رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس بر لزوم فراهم سازی شرایط حضور سرمایه‌گذاران برای مشارکت در تکمیل طرح های اقتصادی نیمه تمام استان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009103907572221.jpg شرایط,حضور,سرمایه‌گذاران,برای,مشارکت,در,تکمیل,طرح,های,اقتصادی,نیمه,تمام,لرستان,فراهم,شود Icana

یحیی ابراهیمی نماینده مردم سلسله و دلفان و رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ در خصوص نشست با سید موسی خادمی استاندار لرستان گفت:  در این نشست به بررسی نحوه مشارکت سرمایه گذاران در پروژه های اقتصادی نیمه تمام استان پرداخته شد و تصمیمات مهمی در این خصوص اتخاذ شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در این جلسه موضوع فراهم سازی شرایط حضور سرمایه‌گذاران برای مشارکت در تکمیل طرح های اقتصادی نیمه تمام و دارای توجیه استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

وی افزود:  دراین جلسه اتمام پروژه های نیمه تمام استان از موضوعات مورد تأکید استاندار لرستان بود لذا مقرر شد لوازم و شرایط لازم برای این امر فراهم شود.

رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس یادآور شد: در این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیر کل دفتر جذب و سرمایه‌گذاری استان و مدیر کل حوزه ریاست استانداری نیز حضور داشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet