شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1399/11/01 11:48:00
سرویس استان ها
ویس کرمی مطرح کرد:

لزوم اجرای هر چه سریعتر طرح هادی روستاهای حاشیه شهر خرم آباد

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس خواستار اجرای هر چه سریعتر طرح هادی روستاهای حاشیه شهر خرم آباد شد.
لزوم اجرای هر چه سریعتر طرح هادی روستاهای حاشیه شهر خرم آباد نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس خواستار اجرای هر چه سریعتر طرح هادی روستاهای حاشیه شهر خرم آباد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109748304784.jpg لزوم,اجرای,هر,چه,سریعتر,طرح,هادی,روستاهای,حاشیه,شهر,خرم,آباد Icana

مهرداد ویس کرمی نماینده مردم خرم آباد و چگنی و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به نشست با مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: این نشست در راستای پیگیری طرح هادی روستاهای حاشیه شهر خرم‌آباد صورت گرفت و تصمیمات مهمی در این خصوص اتخاذ شد.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم با بیان اینکه ساماندهی روستاهای حاشیه شهر، بستری مناسب برای ارائه خدمات هر چه بهتر به روستاییان را فراهم خواهد کرد، ادامه داد: باید در اجرای هر چه سریعتر طرح هادی روستاهای حاشیه شهر خرم آباد اهتمام لازم صورت گیرد.

وی افزود:  مدیرکل بنیاد مسکن لرستان نیز در خصوص طرح هادی روستاهای سرابیاس، پشته جزایری، بدرآباد سفلی، بهرامی، تلوری سفلی، ده محسن، پاپی خالدار و چم انجیر در سال ۹۸ بازنگری و تصویب شده است، مطالبی را بیان کرده و در خصوص طرح هادی روستاهای سراب جلدان، گیلاوند، علی آباد چاهی، محمدحسن کمالوند، غلامعلی کمالوند، سهیل بیگی، دارایی و سعیدآباد نیز در دست بازنگری است نیز اشاراتی داشت.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس یادآور شد: همچنین مدیرکل بنیاد مسکن لرستان در مورد روستای باغ نو قول داد که به صورت ویژه تر بررسی شده و جلسه ای برای تصویب طرح آن و رفع مشکلات خدمات رسانی به مردم این روستا تشکیل دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet