خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/11/01 10:54:00
سرویس استان ها
حسین زهی عنوان کرد:

محور مواصلاتی خاش - روتک به عنوان یک شریان سودمند اقتصادی حائز اهمیت است

نماینده مردم خاش، میرجاوه ، بخش های نصرت آباد و کورین گفت: محور مواصلاتی خاش-روتک به عنوان یک شریان سودمند اقتصادی حائز اهمیت است.
محور مواصلاتی خاش - روتک به عنوان یک شریان سودمند اقتصادی حائز اهمیت است نماینده مردم خاش، میرجاوه ، بخش های نصرت آباد و کورین گفت: محور مواصلاتی خاش-روتک به عنوان یک شریان سودمند اقتصادی حائز اهمیت است. https://cdn.icana.ir/d/019/202010103526249405.jpg محور,مواصلاتی,خاش,-,روتک,به,عنوان,یک,شریان,سودمند,اقتصادی,حائز,اهمیت,است Icana

اسماعیل حسین زهی، نماینده مردم خاش، میر جاوه، بخش های نصرت آباد و کورین و عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به  بازدید از جاده ی روستایی روتک بخش پشتکوه گفت: این بازدید به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ،فرماندار خاش، مدیرکل راه و شهرسازی، معاون اداره کل حمل و نقل و راهداری استان و شماری از مسئولان و معتمدان محلی از جاده ی روستایی روتک صورت گرفت .

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ضمن مطلوب دانستن روند پیشرفت فیزیکی این پروژه افزود: با پیگیری های انجام شده محور مواصلاتی خاش-روتک (در راه) به عنوان یک شریان سودمند اقتصادی حائز اهمیت است. 

وی ادامه داد:با تکمیل این محور مواصلاتی مردم و کشاورزان منطقه ی روتک به طور مستقیم و با کاهش چشمگیر مسافت به شهر خاش تردد خواهند داشت. 

نماینده مردم خاش در مجلس تصریح کرد: با حمایت وزارت راه و شهرسازی و تلاش اداره کل راه و شهرسازی استان پیشرفت قابل توجه ای در روند بازگشایی و احداث این محور در حال انجام است. /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet