هدر موبایل
1399/11/01 09:52:00
سرویس استان ها
ارکانی عنوان کرد:

لزوم شناسایی و استفاده از ظرفیت عظیم نخبگان خراسان برای پیشرفت و رشد بیشتر استان‌های خراسان

رییس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس بر لزوم شناسایی و استفاده از ظرفیت عظیم نخبگان خراسان برای پیشرفت و رشد بیشتر استان‌های خراسان تاکید کرد.
لزوم شناسایی و استفاده از ظرفیت عظیم نخبگان خراسان برای پیشرفت و رشد بیشتر استان‌های خراسان رییس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس بر لزوم شناسایی و استفاده از ظرفیت عظیم نخبگان خراسان برای پیشرفت و رشد بیشتر استان‌های خراسان تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109209848078.jpg لزوم,شناسایی,و,استفاده,از,ظرفیت,عظیم,نخبگان,خراسان,برای,پیشرفت,و,رشد,بیشتر,استان‌های,خراسان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور و فیروزه و رییس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی  از نشست مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی با مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان، رئیس بانک صنعت و معدن استان، مدیرکل جهاد کشاورزی استان، رئیس اتاق اصناف استان و همچنین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی ایران خبر داد.

براساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این جلسه مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان ضمن گزارشی از وضعیت موجود و مشکلات صنایع استان، پاسخگوی سوالات و مسائل مطروحه بود.

وی ادامه داد: همچنین مدیرکل جهاد کشاورزی درخصوص مشکل کمبود نهاده‌های دامی در استان نیز گزارشی ارائه نمود و تعدادی از واردکنندگان و توزیع‌کنندگان نهاده‌های دامی نیز مشکلات خود را مطرح نمود.

نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس بیان کرد: مقرر شد جمع‌بندی جلسه توسط نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس از طریق وزیر جهادکشاورزی و صمت دنبال شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی در مجلس یادآور شد: همچنین برگزاری مجمع بزرگ نخبگان و چهره‌های شاخص خراسانی مقیم داخل و خارج کشور با همکاری شافعی، ریاست اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران جزو مصوبات این جلسه بود که در راستای شناسایی و استفاده از ظرفیت عظیم نخبگان خراسان برای پیشرفت و رشد بیشتر استان‌های خراسان پیگیری خواهم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet