هدر موبایل
1399/11/05 09:09:28
سرویس اقتصادی
زارع:

آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد بازار چهارچرخ ها را سامان می‌دهد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ می‌گوید مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ مبنی بر آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد در سال آینده بازار چهارچرخ ها را تا حدودی سامان دهد.
آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد بازار چهارچرخ ها را سامان می‌دهد سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 می‌گوید مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مبنی بر آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد در سال آینده بازار چهارچرخ ها را تا حدودی سامان دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101107683372706.jpg آزادسازی,واردات,خودرو,از,مناطق,آزاد,بازار,چهارچرخ,ها,را,سامان,می‌دهد Icana

رحیم زارع در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره مصوبه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مبنی بر آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد در سال آینده، گفت: ممنوعیت واردات خودرو در سال‌های گذشته موجب شد که قیمت برخی خودروها، غیرمتعارف افزایش یابد به گونه ای که خودرویی با بهای 100 هزار دلار در کشور حتی حدود 10میلیارد تومان نیز در کشور معامله شده است.

نماینده مردم آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجا که 120 هزار خودرو در مناطق آزاد وجود دارد کمیسیون با واردات برخی از این خودروها به سرزمین اصلی موافقت کرد تا بتوان بازار چهارچرخ‌ها را با واردات حدود 30 هزار خودرو تا حدودی ساماندهی کرد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم کاهش قیمت خودرو و افزایش درآمدهای دولت را از جمله نتایج مصوب کمیسیون تلفیق مبنی آزادسازی واردات خودرو از مناطق آزاد در سال آینده دانست و اضافه کرد که با این مصوبه ارز نیز از کشور خارج نمی شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 ادامه داد: خودروهای بالای 2500 سی سی و آمریکایی شامل مصوب کمیسیون تلفیق نمی شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet