شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/24 10:32:28
سرویس سیاسی
مالکی:

هیچ قدرتی نمی‌تواند ایران را از معادلات خلیج فارس حذف کند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به این نتیجه رسیده اند که باید با ایران گفتگو کنند و نباید به حاشیه سازی های ایالات متحده علیه کشورمان توجه داشته باشند.
هیچ قدرتی نمی‌تواند ایران را از معادلات خلیج فارس حذف کند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به این نتیجه رسیده اند که باید با ایران گفتگو کنند و نباید به حاشیه سازی های ایالات متحده علیه کشورمان توجه داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100653347055.jpg هیچ,قدرتی,نمی‌تواند,ایران,را,از,معادلات,خلیج,فارس,حذف,کند Icana

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به درخواست برخی همسایگان مبنی بر گشودن باب گفتگو بین ایران و کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، گفت: کشورهای همسایه در خلیج فارس به خوبی می دانند ایران اسلامی به عنوان یک قدرت نمی تواند در حاشیه قرار بگیرد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس حرف اول را می زند و قرار نیست در معادلات منطقه ای حضور نداشته باشد.

وی ادامه داد: متاسفانه هر چند وقت یکبار محور آمریکایی-صهیونیستی-سعودی شیطنت هایی را انجام می دهند که در گذشته شرایط اینطور نبود. در واقع شورای همکاری خلیج فارس در گذشته اجلاس های مختلفی برگزار می‌کرد که نتایج خاصی نداشت اما طی این چند وقت بیانه های مختلف علیه کشورمان صادر می شود که بیانگر شیطنت یاد شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد امروزه کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به این نتیجه رسیده اند که باید با جمهوری اسلامی ایران گفتگو کنند و نباید به حاشیه سازی های ایالات متحده علیه کشورمان توجه کنند زیرا خودشان ضرر می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet