هدر موبایل
1399/10/23 15:10:13
سرویس سیاسی
ابوترابی تشریح کرد

جزئیاتی از طرح اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: طرحی در دست تهیه قرار دارد که بر اساس آن مردم در رای گیری شوراهای اسلامی شهر روستاها مشارکت خواهند داشت.
جزئیاتی از طرح اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها گفت: طرحی در دست تهیه قرار دارد که بر اساس آن مردم در رای گیری شوراهای اسلامی شهر روستاها مشارکت خواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104219829541.jpg جزئیاتی,از,طرح,اصلاح,قانون,انتخابات,شوراهای,اسلامی,شهر,و,روستا Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به طرح اصلاح قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها گفت: این طرح به تنهایی برای مبارزه با فساد خیلی موثر نیست اما می تواند نقظه شروعی برای آغاز این کار باشد.

عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها ادامه داد: طرحی تکمیلی در دست تهیه است تا حقوق،دستمزد،دریافتی ها اعضای شوراهای اسلامی از طریق قرار گرفتن در سایت شفاف شود و مردم بتوانند به مصوبات شوراها اعتراض کنند.

وی افزود: مردم با اپلیکیشنی که طراحی می شود می توانند نسبت به تمام مصوبات شهر یا روستای خود رای دهند و همانطور که گفته شد ریز اطلاعات حقوقی اعضای شوراها برای ملاحظه عموم منتشر می شود، لذا شفافیت بهترین را برای مبارزه با فساد است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet