شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/23 17:19:12
سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش خبر داد:

گزارش رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور در نشست کمیسیون آموزش

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور با حضور رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور در نشست امروز کمیسیون خبر داد.
گزارش رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور در نشست کمیسیون آموزش سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور با حضور رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور در نشست امروز کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202101107485661375.jpg گزارش,رئیس,و,دادستان,دیوان,محاسبات,کل,کشور,در,نشست,کمیسیون,آموزش Icana

احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست عصر امروز (سه‌شنبه ۲۳ دی‌ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: در نشست امروز رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور مهمان کمیسیون آموزش بودند که گزارشی از تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور به کمیسیون ارائه شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: در نشست امروز به موارد و تخلفات اشاره و روند رسیدگی و حسابرسی به تخلفات نیز تشریح شد.

وی ادامه داد: همچنین در خصوص ذی حسابی دانشگاه‌ها نیز پیشنهاداتی از جانب نمایندگان ارائه شد که با استقبال مسئولان ارشد دیوان قرار گرفت و درباره تخلفات احتمالی در ذی حسابی دانشگاه‌ها عنوان شد که احکامی در صورت بروز تخلف صادر می‌شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ادامه داد: با توجه به اینکه گزارش تفریغ بودجه امسال حدود 50 روز پیش از موعد مقرر به صحن علنی مجلس ارائه شد، نمایندگان مطالعه دقیقی در این رابطه داشته و نقاط ضعف را در بودجه 1400 تا حد امکان برطرف کردند و بابت این مسئله نیز از دیوان محاسبات تقدیر شد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet