شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/24 11:37:31
سرویس صحن
صباغیان در تذکر شفاهی:

قطعی برق، ضررهای متعددی به واحدهای تولیدی زده است/مجلس به موضوع قطعی برق ورود کند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با انتقاد از نحوه مدیریت قطعی برق در برخی استان‌ها از خسارت‌های وارده به واحدهای تولیدی خبر داد.
قطعی برق، ضررهای متعددی به واحدهای تولیدی زده است/مجلس به موضوع قطعی برق ورود کند عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس با انتقاد از نحوه مدیریت قطعی برق در برخی استان‌ها از خسارت‌های وارده به واحدهای تولیدی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201912102749260194.jpg قطعی,برق،,ضررهای,متعددی,به,واحدهای,تولیدی,زده,است/مجلس,به,موضوع,قطعی,برق,ورود,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان بافقی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر نیرو گفت: قطعی برق برخی شهرستان‌ها و استان‌ها در روزهای اخیر، مردم و واحدهای تولیدی را دچار مشکل کرده است، در چنین مواقعی نحوه مدیریت ارزیابی می‌شود و انتظار می‌رفت چنین مدیریتی در زمینه برق صورت نمی گرفت. می‌خواهیم که مجلس به موضوع قطعی برق ورود کند.

نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس ادامه داد: قیمت کالاهای اساسی از جمله تخم‌مرغ و روغن افزایش یافته است و این افزایش باعث فشار بر مردم شده است هر چند که مسئولان این فشار را متوجه نمی‌شوند اما مردم چشم‌انتظار اقدام از سوی دولت و مجلس هستند از این رو می‌خواهم رئیس جمهور به طور جدی به موضوع مدیریت قیمت‌ها ورود کند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق معلمان حمایتی پرداخت نشده است، این در حالی است که حقوق آنها به اندازه یک بار خرید آقای وزیر هم نیست از این رو تأکید می‌شود باید مشکل این قشر حل شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet