شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/24 12:00:08
سرویس صحن
منتظری در تذکر شفاهی:

ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان گلستان ضریب استقامت ایران در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد

نماینده مردم گرگان در مجلس، با بیان اینکه ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان گلستان موجب رونق اقتصاد و جهش تولید می‌شود، گفت: ایجاد منطقه آزاد استان گلستان با برقراری ارتباط تجاری ایران و کشورهای قلمرو شرقی ضریب استقامت ایران در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد.
ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان گلستان ضریب استقامت ایران در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد نماینده مردم گرگان در مجلس، با بیان اینکه ایجاد منطقه آزاد تجاری در استان گلستان موجب رونق اقتصاد و جهش تولید می‌شود، گفت: ایجاد منطقه آزاد استان گلستان با برقراری ارتباط تجاری ایران و کشورهای قلمرو شرقی ضریب استقامت ایران در برابر تحریم‌ها را افزایش می‌دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/202012100957578390.jpg ایجاد,منطقه,آزاد,تجاری,در,استان,گلستان,ضریب,استقامت,ایران,در,برابر,تحریم‌ها,را,افزایش,می‌دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، غلامرضا منتظری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس جمهور گفت: روند نامناسب افزایش قیمت‌ها، آه از نهاد مردم برآورده و سفره معیشت آنها را هر روز کوچکتر می کند، تا کی شاهد و ناظر باشیم، آستین همت را بیش از گذشته بالا بزنیم و این وضعیت نابسامان رنج‌آور را سامان دهید. این وضعیت شایسته مردم نجیب ایران اسلامی نیست.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس با درخواستی از مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: مردم استان گلستان سال‌ها است در انتظار صدور مجوز منطقه آزاد تجاری هستند چرا که با تحقق آن سیما گلستان متحول می‌شود، اقتصاد رونق می‌گیرد، تولید جهش می‌یابد و با برقراری ارتباط تجاری با کشورهای قلمرو شرقی ضریب استقامت و پایداری ایران اسلامی در برابر تحریم‌های ظالمانه قطعاً فزونی می‌گیرد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: برخی شواهد و قرائن حاکی از آن است که بودجه برخی استان‌های محروم از جمله گلستان در لایحه بودجه کاهش پیدا کرده است، با توجه به سیاست فقرستیزی و محرومیت زدایی مجلس یازدهم از ریاست مجلس انتظار دارم آستین همت را بالا بزند و با پیشگیری از این واقعه غبار محرومیت را از سیمای استان‌های محروم به ویژه استان گلستان بزداید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet