شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/24 12:27:19
سرویس صحن
امامی راد در تذکر شفاهی؛

ساماندهی اقتصاد و توجه به معیشت مردم جز اولویت های نظام و مطالبه رهبری است

نماینده مردم طرقبه، شاندیز و چناران در مجلس گفت: درحال حاضر در جنگ اقتصادی به سر می بریم، ساماندهی اقتصاد و توجه به معیشت مردم جز اولویت های نظام و دغدغه و مطالبه مقام معظم رهبری است.
ساماندهی اقتصاد و توجه به معیشت مردم جز اولویت های نظام و مطالبه رهبری است نماینده مردم طرقبه، شاندیز و چناران در مجلس گفت: درحال حاضر در جنگ اقتصادی به سر می بریم، ساماندهی اقتصاد و توجه به معیشت مردم جز اولویت های نظام و دغدغه و مطالبه مقام معظم رهبری است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005104513924985.jpg ساماندهی,اقتصاد,و,توجه,به,معیشت,مردم,جز,اولویت,های,نظام,و,مطالبه,رهبری,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسین امامی راد در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور؛ گفت: در دوران دفاع مقدس حرف دل همه دلسوزان نظام و انقلاب این بود که جنگ، جنگ است، خانه نشینی ننگ است، درحال حاضر در جنگ اقتصادی به سر می بریم، ساماندهی اقتصاد و توجه به معیشت مردم جز اولویت های نظام و دغدغه و مطالبه مقام معظم رهبری است.

نماینده مردم طرقبه، شاندیز و چناران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه با خانه نشینی، دورکاری، بی تفاوتی به اوضاع و مدل مدیریتی شاه سلطان حسینی و استمرار این شرایط می توان گفت کار ایران با خداست، عنوان کرد: خانه نشینی و عدم نظارت بر بازار، گرانی افسارگسیخته و شاهد دغدغه آب و نان بودن مردم تا کی قرار است ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه آشفتگی بی سابقه در عدم ثبات قیمت ها، نوسان بازار و عدم نظارت بر حوزه های مختلف را شاهد هستیم، تصریح کرد: غفلت و خواب سنگین رئیس جمهور و برخی دولتمردان به اصطلاح ژنرال موجب رواج بی تدبیری و ناامیدی در جامعه شد، همچنین اشتهای دشمنان نظام و تفاله های داخلی آن ها را نیز افزایش داد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری مجلس یازدهم یکی از انقلابی ترین مجالس است، گفت: آن هایی که توفیق حضور در جمع انقلابیون را ندارند و از آمدن به مجلس ابا دارند باید در نسبت آن ها با انقلاب شک کرد، بود و نبود برخی افراد به شأن انقلابی مجلس خللی وارد نمی کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قطعی فراگیر برق و خاموشی گسترده در برخی استان ها خسارت سنگینی به واحدهای تولیدی، صنوف و وسایل برقی مردم وارد کرده است. عدم مدیریت در این زمینه بر مشکلات کرونا و نارضایتی مردم اضافه می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet