شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/25 11:13:39
سرویس بین الملل
مقتدایی:

مقاومت مردم کشورمان سبب سرگردانی ترامپ شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ در این سال‌های اخیر با اعمال فشار به کشورمان در این خیال بود که به اهداف شوم خود دست پیدا خواهد کرد، اما مقاومت مردم ایران اسلامی ترامپ را سرگردان کرد.
مقاومت مردم کشورمان سبب سرگردانی ترامپ شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ در این سال‌های اخیر با اعمال فشار به کشورمان در این خیال بود که به اهداف شوم خود دست پیدا خواهد کرد، اما مقاومت مردم ایران اسلامی ترامپ را سرگردان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202009106810851194.jpg مقاومت,مردم,کشورمان,سبب,سرگردانی,ترامپ,شد Icana

عباس مقتدایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تحریم‌ها و فشارهای اعمال شده ازسوی ایالات متحده علیه کشورمان اشاره کرد و گفت:  کف‌گیر تحریم‌های و فشارهای حداکثری ایالات متحده به ته دیگ خورده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: فروش نفت و صادرات غیرنفتی در حال افزایش بوده و همچنین وابستگی بودجه کشور به منابع نفتی  نیز کاهش یافته است.

وی تاکید کرد: این قبیل تحریم‌ها بیش از آنکه ریشه در اثر گذاری داشته باشد، بیش‌تر شبیه ژست‌هایی بوده که ناشی از ضعف است؛ بنابراین جمهوری اسلامی ایران در رقابت فشار و مقاومت؛ یعنی فشار از سوی ایالات متحده و مقاومت از سوی ایران، جمهوری اسلامی موفق شده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ترامپ در این سال‌های اخیر با اعمال فشار به کشورمان در این خیال بود که به اهداف شوم خود دست پیدا خواهد کرد، اما مقاومت مردم ایران اسلامی ترامپ را سرگردان کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آنچه که فروپاشیده شد ترامپ و اهداف پلید او بود و آنچه که باقی مانده جمهوری اسلامی و اهداف صلح طلبانه و الهام بخش آن بوده است به هر حال ترامپ در تلاش بود تا ایران فرو بپاشد، اما مقاومت مردم کشورمان سبب مضمحل شدن رئیس جمهور آمریکا شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet