شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/24 16:02:27
سرویس سیاسی
متفکر آزاد با اشاره به اظهارات پمپئو تاکید کرد

اظهار نظرهای دولتمردان آمریکا فاقد ارزش است/ایران به دنبال صلح و ثبات در منطقه

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران عامل صلح و ثبات در منطقه است و همه آزادگان و کشورهای مستقل دنیا نیز به چنین موضوعی واقف هستند.
اظهار نظرهای دولتمردان آمریکا فاقد ارزش است/ایران به دنبال صلح و ثبات در منطقه عضو هیات رئیسه مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران عامل صلح و ثبات در منطقه است و همه آزادگان و کشورهای مستقل دنیا نیز به چنین موضوعی واقف هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101257018914.jpg اظهار,نظرهای,دولتمردان,آمریکا,فاقد,ارزش,است/ایران,به,دنبال,صلح,و,ثبات,در,منطقه Icana

روح‌الله متفکر آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات واهی پمپئو در خصوص ارتباط ایران با گروه تروریستی القاعده اشاره کرد و گفت: دولتمردان ایالات متحده در روزهای پایانی دولتشان همچون گذشته شاذ و فاقد ارزش است؛ این‌ها برای دشمنی و خصومت با ایران به هر شیوه‌ای متوسل می‌شوند، اما به اهداف شوم و پلید خود دست پیدا نمی‌کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی افزود: اظهار نظرهای دولتمردان آمریکا که حتی مردم کشورشان به آنها اعتماد ندارند را فاقد ارزش می‌دانیم و البته دنیا هم برای آنها اهمیتی قائل نخواهد بود؛ چرا که آمریکایی‌ها حامی تروریست و جمهوری اسلامی مبارز در این میدان است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران عامل صلح و ثبات در منطقه بوده و همچنین توانسته است شر داعش و گروه‌های تکفیری را از منطقه کوتاه کند؛ بنابراین هیچگاه چنین وصله‌هایی به ما نخواهد چسبید.

وی اظهار کرد: ایران جریان‌های تروریستی که مورد حمایت آمریکا بودند را سرنگون کرد و این از افتخارات ایران اسلامی محسوب می‌شود؛ ضمنا قاتلان شهید سلیمانی حق اظهار نظر درباره جمهوری اسلامی را ندارند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا روز سه‌شنبه در سخنرانی در «باشگاه ملی مطبوعات» در واشنگتن، به اتهام زنی در خصوص ارتباط ایران با القاعده و حمایت از این گروه تروریستی پرداخت و مدعی شد، ایران به پایگاه جدید القاعده تبدیل شده است و اکنون این گروه تروریستی، کار‌هایی که پیش از این از طریق افغانستان و پاکستان انجام می‌داد، از طریق ایران انجام می‌دهد.

همچنین ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به اظهارات واهی پمپئو در توئیتر نوشت: از گنجاندن نام کوبا در فهرست دولت‌های حامی تروریسم تا «از حالت محرمانه خارج کردن اسناد» و ادعا‌های مرتبط با القاعده، آقای «ما دروغ می‌گوییم، تقلب می‌کنیم، دزدی می‌کنیم» به‌طور رقت‌انگیزی دارد دوران کاری فاجعه‌بارش را با دروغ‌های جنگ‌افروزانه به پایان می‌رساند.

وی افزود: هیچ‌کس [با این دروغ‌ها]فریب نمی‌خورد. همه تروریست‌هایی که ۱۱ سپتامبر را رقم زدند، از مقاصد [سرزمین‌های]محبوب مایک پامپئو در خاورمیانه آمده بودند. هیچ‌یک از آن‌ها از ایران نبودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet