شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/24 15:31:29
سرویس سیاسی
بیگی‌نژاد:

مر قانون در بررسی صلاحیت کاندیداها لحاظ خواهد شد

عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای استان همدان گفت: در بررسی صلاحیت کاندیداها براساس قانون عمل خواهیم کرد و هیچ کاری به جناح بندی‌ها و مسائل قومی و قبیله‌ای نخواهیم داشت.
مر قانون در بررسی صلاحیت کاندیداها لحاظ خواهد شد عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای استان همدان گفت: در بررسی صلاحیت کاندیداها براساس قانون عمل خواهیم کرد و هیچ کاری به جناح بندی‌ها و مسائل قومی و قبیله‌ای نخواهیم داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006109142526879.jpg مر,قانون,در,بررسی,صلاحیت,کاندیداها,لحاظ,خواهد,شد Icana

هادی بیگی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: در استان همدان اعضای هئیت نظارت بر انتخابات شوراها سه نفر هستند که مقرر شده  کارهای مربوط به بررسی صلاحیت کاندیداها را انجام دهند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: تصمیماتی اتخاذ شده که از نهادهای نظارتی شامل اداره اطلاعات، اطلاعات سپاه، قوه قضائیه، نیروی انظامی و ... استعلامات مکفی کاندیداها اخذ شود تا مورد بررسی قرار گیرند.

عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای استان همدان تاکید کرد: کاندیداهایی که مشکل خاصی نداشته باشند؛ قطعا مورد تایید و وارد عرصه انتخابات خواهند شد  در غیر این صورت رد صلاحیت می‌شوند.

وی اظهار کرد: همان روندی را که شورای نگهبان در بررسی صلاحیت افراد در ادوار انتخابات لحاظ می‌کند ما نیز به همان شیوه عمل خواهیم کرد.

بیگی نژاد تصریح کرد:  ما سلایق شخصی، قبیله‌ای و سیاسی را برای بررسی صلاحیت‌ها لحاظ نمی‌کنیم، بلکه به سوابق افراد نگاه خواهیم کرد و هر آنچه را نهادهای قانونی در خصوص افراد به ما ارائه دهند همان‌ها را در نظر می‌گیریم و هیچ کاری با جناح افراد هم نخواهیم داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet