شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1399/10/24 14:26:00
سرویس استان ها
دنیامالی تاکید کرد:

مطالعات وپژوهش های علمی در تالاب انزلی نیازمند حمایت ویژه

نماینده مردم انزلی در مجلس گفت: مطالعات وپژوهش های علمی در ارتباط با تالاب انزلی مورد حمایت وِیژه است تا بتوان مشکلات تالاب را برطرف کرد.
مطالعات وپژوهش های علمی در تالاب انزلی نیازمند حمایت ویژه نماینده مردم انزلی در مجلس گفت: مطالعات وپژوهش های علمی در ارتباط با تالاب انزلی مورد حمایت وِیژه است تا بتوان مشکلات تالاب را برطرف کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202006101081801556.jpg مطالعات,وپژوهش,های,علمی,در,تالاب,انزلی,نیازمند,حمایت,ویژه Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جلسه مشترک اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی گیلان  با  دنیامالی نماینده شهرستان بندرانزلی برگزار شد. 

در این جلسه پیرامون بخشنامه های اخیر وزارت صمت و سازمان محیط زیست و مشکلات موجود و همچنین موارد مربوط به پژوهشهای اکتشافی و مخاطرات زمین شناختی  و ... به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

دنیامالی ضمن استماع دغدغه های زمین شناسان از عملکرد این اداره کل تقدیر کردند و حمایت خود را از اقدامات صورت گرفته درخصوص مطالعات وپژوهش های علمی بخصوص در مورد تالاب انزلی اعلام نمودند.
در این دیدار  گیاهچی مدیر کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی استان گیلان نیز ضمن تقدیر از حضور نماینده مردم بندر انزلی از حمایت های ایشان پیرامون فعالیت های علمی این اداره کل و همچنین جلوگیری از تعطیل شدن این مرکز در شهرستان بندرانزلی از ایشان قدردانی کردند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet